חברת
Honor הכריזה היום בצהריים על מכשיר דגל חדש בשם Honor 6X שלו שתי עדשות, סוללה חזקה ותמיכה בשני כרטיסי סים.מדובר במותג מבית חברת Huawei המוכרת בשוק הישראלי, כשהוא קיים רק שלוש שנים, ובזמן הזה הספיק לגדול משמעותית בשוק הסיני.


המכשיר ישווק עם חצובה ומקל סלפי יחד עם המכשיר, כשנראה שרוב ההתמקדות של החברה הייתה המצלמה ומה אפשר לעשות איתה, ופחות המכשיר עצמו.

המכשיר מגיע עם מעבד קירין 655 בעל 8 ליבות, 3 או 4 גיגה
RAMו-32 או 64 גיגה אחסון, כשניתן להרחיב אותו בעזרת כרטיס מיקרו SD. כנהוג בשוק האסייתי, גם המכשיר הזה תומך בשני כרטיסי סים.הסוללה מגיעה בקיבולת של 3340 מיליאמפר והיא נטענת דרך שקע מיקרו USB כנהוג במכשירים סיניים מוזלים. המסך מגיע בגודל 5.5 אינץ' ברזולוציית Full HD. גוף המכשיר עשוי מתכת וקצותיו קמורים לאחיזה נוחה.בהתאם לטרנד של השנה האחרונה, גם למכשיר החדש יש שתי מצלמות אחוריות, אחת בת 12 מגה פיקסל ועוד אחת בת 2 מגה פיקסל – שילוב יוצא דופן שלא קיים במכשירים אחרים בעלי שתי עדשות.

מפתח הצמצם כאן מרשים ביותר עם
F/0.95, כשלרוב בסלולר אנחנו רואים צמצם של 1.9. ככל שהצמצם פתוח יותר כך נכנס יותר אור ואפשר ללכוד תמונות מוארות יותר בתנאי תאורה בעייתיים. כמו כן, ישנו אפקט מציאותי יותר של עומק שדה שנעים מאוד לעין. כזכור, עד כה רק האייפון 7 פלוס מסוגל לייצר את אפקט העומק שבו אובייקט אחד בתמונה בפוקוס והשאר מטושטש בצורה משכנעת, ויהיה מעניין לראות האם החברה הקטנה מסין תוכל להתחרות בענקית מאמריקה בתחום הצילום.

המכשיר זמין בשלושה צבעים, כסף זהב ואפור.


חברת הונור פעילה מזה 3 שנים בעיקר בשוק האסייתי, כשמכשירי החברה לא מיובאים באופן רשמי לישראל. במהלך יום הרווקים הסיני מכרה החברה מכשירים בשווי 320 מיליון דולר, עליה של 40% משנה שעברה - כך אומר ג'ורג' זארו, נשיא חברת הונור. הונור מוכרת בעיקר בסחר אלקטרוני, כלומר המכשירים שלה כמעט ולא נוכחים בחנויות אלא בעיקר באינטרנט.

לכל חדשות הווידאו מתערוכת
CES לחצו כאן