אחת מחברות המובייל הנפוצות ביותר בעולם, וואווי, עשויה לעבוד בימים אלו על פיתוחו של סמארטפון חדש שיגיע עם עיצוב חדש שטרם נראה בהיצע מכשיריה, כזה המשלב בין מסך גדול וראשי שבחזית לבין מסך משני שבגבו. כך עולה מתוך רישומי פטנט שנרשם לזכות היצרנית בחודש פברואר האחרון.
על פי פרטי הפטנט, בחזית המכשיר ישולב פאנל תצוגה עם שוליים דקים וסימטריים למדי, כאשר את החריץ שנראה ב-P30 יחליף חריף אף עוד יותר קטנטן בצורת חצי עיגול. הפרט המעניין ביותר בפטנט מגיע דווקא בגב הסמארטפון, שם משולב פאנל משני בצורת ריבוע, שגודלו והרזולוציה שלו, כמובן, אינם ידועים. במקרה שוואווי אכן תבחר בסופו של יום להציג סמארטפון בעל עיצוב שכזה, לא תהיה זו הפעם הראשונה.מייזו הכריזה לפני מספר שנים על ה-Pro 7 - סמארטפון דגל בעל מסך משני המשולב בגב המכשיר; נוביה הציגה לא מכבר את ה-Nubia X עם שני מסכים וללא מצלמת סלפי; וגם Vivo חשפה לאחרונה סמארטפון בעל שני מסכים שעונה לשם Vivo NEX Dual Display.


מעל למסך המשני משולב מערך צילום ראשי בעל 3 חיישני צילום, כזה שמכיל חיישן ראשי, חיישן משני עם זווית צילום רחבה/עדשת טלפוטו וחיישן שלישי שיהווה מצלמת ToF עם זום פריסקופ. מערך זה צפוי להיות דומה למצלמות ה-P30 שצפוי להציע זום אופטי בעל יכולות דומות - עד לפי 10 ללא פגיעה משמעותית באיכות התמונה המצולמת.
אתר LetsGoDigital שחשף את הפטנט יצר תמונות הדמיה המתיימרות להציג כיצד עשוי המכשיר בעל שני המסכים מבית וואווי להיראות, ואלו מצורפות לאורך הכתבה. במקרה שוואווי אכן תציג סמארטפון מסוג זה, בהחלט הוא עשוי להפוך לימים ל-Mate 30 - ספינת הדגל שתוכרז במהלך המחצית השניה לשנת 2019.


מקור