צעד אחר צעד, הופכת שיאומי לאחת משחקניות הטכנולוגיה הבולטות ביותר בשוק המקומי עם היצע מוצרים רחב במיוחד. אחרי ששיתפנו אתכם בהשקת סט חיישני הבית החכם של החברה בישראל, משיקה זה עתה היבואנית הרשמית של שיאומי, קבוצת המילטון, את הסמארטפון הזול ביותר לבית המותג, ה-Redmi Go.
היבואנית משיקה את ה-Redmi Go כחודש וחצי לאחר הכרזתו הרשמית, והיא מצמידה אליו תג מחיר שעומד על 379 שקלים. לשם השוואה, במעמד ההכרזה שלו בשוק הבינלאומי, ציינה שיאומי כי מחירו יעמוד על 80 יורו, המקבילים לכ-330 שקלים לפי שער ההמרה הנוכחי. בשוק הפתוח ובייבוא מקביל ניתן יהיה למצוא את הרדמי גו בישראל במחיר שמתחיל מ-342 שקלים, כך על פינתוני אתר זאפ.


ה-Xiaomi Redmi Go הוא הסמארטפון הראשון של שיאומי שמגיע כחלק מתוכנית Android Go של גוגל, ובהתאם לכך מריץ גרסה צנומה של מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 אוראו. בחזית המכשיר משולב מסך בגודל 5 אינץ' ברזולוציית HD 720p ומצלמת סלפי ברזולוציית 5 מגה פיקסל. בגב הפלסטיק של המכשיר ישנה מצלמה יחידה ברזולוציית 8 מגה פיקסל.
מערכת השבבים שמניעה את הרדמי גו היא Snapdragon 425 המוכרת, שמשלבת 4 ליבות Cortex-A53 בתדר מקסימלי של 1.4GHz. לצידה נמצא 1GB RAM ו-8 גיגה-בייט זיכרון אחסון פנימי בלבד בגרסה הנמכרת בישראל. הזיכרון ניתן להרחבה בעד 128GB נוספים באמצעות כרטיס MicroSD. את המפרט מניעה סוללה בקיבולת 3,000mAh.