קצרה למדי חלפה לה מאז ההכרזה הרשמית על ספינת הדגל האחרונה למותג וואן פלוס, היא כמובן ה-6T (שהגיעה לישראל בחודשים האחרונים לשנת 2018), אך דור המכשירים הבא למותג צפוי להפוך לרשמי כבר בחודשים הקרובים ולפני סוף המחצית הראשונה של השנה. כעת, כשברקע עוד נשמעים הדי תערוכת CES 2019, צצה ברשת הדלפה חדשה המציגה, לכאורה, אב טיפוס למכשיר ה-OnePlus 7.
על פי הנראה בתמונת אב הטיפוס המודלפת, ה-OnePlus 7 יגיע לשוק כשהוא מציע מסך בעל שוליים דקים יותר מאיי פעם, ובזמן שבדור האחרון צמצמה החברה את גודל החריץ במסך - הפעם לא נמצא חריץ כלל. במקום זה, תשלב וואן פלוס מסך בעל מנגנון סליידר הדומה לזה שראינו ב-Mi Mix 3, ב-Honor Magic 2 ובאחרים. מתחת למערך זה ישולבו מצלמת הסלפי הקדמי, רמקול וחיישנים שונים נוספים.


מדליף המובייל בן גסקין, שנוהג ליצור תמונות הדמיה בהתבסס על הדלפות שונות מרחבי הרשת (ולעיתים אף מספק הדלפות בלעדיות), יצר תמונת הדמיה החושפת כיצד עשוי להיראות ה-OnePlus 7 עם מנגנון סליידר. עם זאת, יש להתייחס לדברים בזהירות הנדרשת שכן מדובר בתמונת הדמיה שמבוססת על הדלפה בעלת רמת אמינות לא מהגבוהות ביותר.
לצד הדברים הללו, מידע חדש שעשה דרכו אל הרשת בימים האחרונים חושף כי הדורות הבאים של מכשירי הפרימיום למותגי Oppo ו-OnePlus, הנמצאים כולם תחת בעלות תאגיד האלקטרוניקה הסיני BBK, עשויים להביא עימם תמיכה בטכנולוגיית טעינה מהירה בתקן QI. בשלב זה לא ברור האם הפיצ'ר אכן יגיע לוואן פלוס 7, שכן בעבר ציין מנכ"ל וואן פלוס כי כל עוד הטעינה האלחוטית אינה טובה ומהירה כפי שהחברה מציעה באופן קווי, אין סיבה לשלב את יכולות אלו במכשירי החברה.


מקור 1 | 2 | 3