סקירות מוצרים
מדריכי קנייה
חדשות הצרכנות
אוזניות
סמארטפונים
מסכי מחשב
מצלמות
טלוויזיות
מחשבים ניידים
אוזניות Plantronics BackBeat 100
יצרן: Plantronics
טווח מחירים: 200 - 500 ₪
חיבור למכשיר: Bluetooth
עיצוב האוזניות: אוזניות In Ear
סוג האוזניות: אוזניות אלחוטיות
תכונות נוספות: מיקרופון
ייעוד: מוסיקה, שיחות
תאריך כניסה לאתר: 1/2017
ציון WiseBuy
8.5
דירוג הגולשים
(0 מתוך 5)
השוואת מחירים
סקירה מקצועית
מפרט המוצר
תמונות נוספות
השוואת מחירים
מחיר סופי: 289 ₪
מחיר סופי: 298 ₪
מחיר סופי: 298 ₪
מחיר סופי: 299 ₪
מחיר סופי: 299 ₪
מדריכי קנייה בקטגוריה
איך לבחור אוזניות
אוזניות טובות מהוות תחליף איכותי למערכת רמקולים חיצונית ומספקות חוויית האזנה עשירה ומהנה. מדריך הקנייה שלנו יסייע לכם לבחור את האוזניות המתאימות עבורכם למדריך המלא
הסקירות החדשות בקטגוריה
8.5
עם בידוד רעשים אקטיבי ושליטה בעזרת מחוות אצבע, אך עם שם שאינו נוצץ ומוכר - אוזניות הדגל של בראוון מתחרות ראש בראש...
6.8
עם תג מחיר ממוצע פלוס, הבטחה לספק אודיו איכותי ונוחות ברמה גבוהה ומותג לא כל כך מוכר, לקחנו את אוזניות Flye Sport...

סקירת wisebuy - אוזניות Plantronics BackBeat 100

לירן עבדי | 09.04.2017
הטוב
  • קלות מאוד – 29 גרם
  • אטימות טובה
  • סאונד מדויק וצלול
  • חיי סוללה ארוכים
הרע
  • עוצמת סאונד מקסימלית די נמוכה
  • באסים חסרי נוכחות
  • מיקום הכפתורים דורש הסתגלות
בשורה התחתונה
תחת תג מחיר הוגן ביחס לתמורה, חברת Plantronics מציעה אוזניות מצוינות בזכות סאונד מדויק שיספק גם את בעלי האוזניים הרגישות לזיופים, גוף קליל ולא מורגש על העורף וחיי סוללה מצוינים. אם תסכימו להתפשר על כמה חסרונות קטנטנים, ה- Backbeat 100 היא חבילה משתלמת של אוזניות אלחוטיות מצוינות.

ה-Backbeat 100 מבית Plantronics הן אוזניות אלחוטיות משולבות מיקרופון המתממשקות לסלולר/טאבלט באמצעות תקן בלוטות' בגרסת v4.1. האוזניות הן מסוג תוך-אוזן (In-Ear) כאשר בקציהן קשת פלסטיק המתיישבת על העורף. משקל האוזניות עומד על 29.3 גרם והיצרנית מבטיחה כ-8 שעות פעילות של שיחות/האזנה למוזיקה, 90 דקות של טעינה וטווח קליטה של עד 10 מטר. גוף האוזניות בצבע שחור ובמארז מצורף כבל טעינה מסוג Micro USB וכן 3 צמדי אוזניות סיליקון בגדלים שונים.

נוחות השימוש

(25% מהציון הסופי)
8 מתוך 10

עיצוב האוזניות די פשוט אך מינימליסטי מספיק בכדי להיראות אופנתי וגם אופן הלבשתו על הצוואר גרר מבטים מצד סקרנים. משקלו הנמוך – 29 גרם השכיח די מהר את העובדה שהאוזניות עלינו ולהפתעתנו בזמן השימוש, הפלסטיק של העורף ידע לרטוט קלות כשקיבלנו שיחה במהלך שמיעת מוזיקה.


שלושה מקשים ממוקמים בחלק הימני של פלסטיק העורף, דרכם ניתן להגביר/להנמיך את עוצמת הווליום, לקבל/לנתק שיחה וכן להדליק את האוזניות. המיקום המיוחד לא אינטואיטיבי בלשון המעטה: מכיוון שאינו חשוף לעין, נדרש מהמשתמש הסתגלות למקומם שכן רק בחירה עיוורת תאפשר להשתמש במכשיר בנוחות ועד שזכרנו בדיוק איפה כל כפתור נמצא ולמה הוא משמש – הצלחנו לתפעל את האוזניות במהירות וביעילות.

 



כדי למנוע סיבוכי כבלים שכל משתמש אוזניות לוודאי מכיר, גבי אוזניות הסיליקון צוידו במגנטים קטנים ובלתי נראים המאפשרים להצמיד אותם אחד לשני – פתרון נחמד למניעת קשרים לא רצויים.


תהליך ההתממשקות בין הסלולרי לאוזניות התבצע ברגע: המכשיר שלנו זיהה את האוזניות מיד בהפעלת הבלוטות' והתחבר תוך כמה שניות בודדות. במבחן המרחק הצליחו האוזניות לעמוד מאחורי הצהרת היצרנית, כולל אפילו עמידה באתגר השמיעה בין חדרים, שאמנם קיצר את טווח הקליטה במטר-שניים, אבל בכך שעמד בו בכלל, בניגוד ללא מעט אוזניות אלחוטיות שבחנו בעבר, ה-Backbeat 100 
ראוי לציון לשבח במבחן המרחק.

 

ניסינו לקחת את ה-Backbeat 100 לסיבוב ריצה קליל וכבר בדקה הראשונה לאימון הובהר לנו שהאוזניות לא מתאימות לסוג פעילות שכזה: ראשית, הפלסטיק שעל העורף לא מתקבע בנקודה כלשהי ונטה לקפוץ במקומו. מלבד תחושת האי-נוחות, פעולת התנועה המהירה גורמת לאוזניות לצאת ממקומן. שנית, מאחר והאוזניות אינן חסינות בפני זיעה/טיפות, שלא לדבר על נתזי מים, לא לקחנו את הסיכוי הסביר בלגרום לאוזניות לספוג זיעה או גרוע מכך, שגשם יפתיע אותנו במהלך הריצה. למתאמנים שמחפשים פתרון שמיעה אלחוטית – נציע לחפש את האוזניות האידיאליות שלהם במקום אחר.

איכות האזנה

(50% מהציון הסופי)
8.5 מתוך 10

נתחיל מהסוף: הסאונד באוזניות מצוין - פלאנטרוניקס לא כשלה במבחן החשוב ביותר. הוא מדויק בקצוות הסקאלה ולא חוטא בתווים הרגישים, כמנהגן של אוזניות זולות יותר. מגוון ז'אנרים הופעלו כדי לסחוט מ-Backbeat 100 את טיפת היכולת האחרונה ולא התאכזבנו לרגע: הצלילים שהופקו היו עשירים ומלאי אופי, משדרים במדויק את כוונת המשורר. בעיה אחת: הבאסים מורגשים אך לעיתים לא עמוקים או דומיננטיים מספיק, והיינו שמחים למעט יותר נוכחות בקטעים בהם ניצחו הטונים הנמוכים.



 

למרות שעוצמת הווליום המקסימלית בינונית מאוד ובהחלט לא מהגבוהות ששמענו, לשמחתנו רוב רעשי הרקע בודדו מהמוזיקה היטב, תודות לאטימות שיצרו אוזניות הסיליקון, כך שבזכותה לא נאלצנו להגביר עד הסוף כדי ליהנות מבידוד נטול רעשים.

 

מעבר לשמיעת מוזיקה, באוזניות שולב מיקרופון, דרכו קיבלנו והוצאנו שיחות שהתנהלו בקלילות. באשר לסאונד, לא חווינו שום הפרעות ושיחות התבצעו באופן חף מתקלות, תחת אותה איכות סאונד שחווינו קודם לכן.

משך פעולת הסוללה

(25% מהציון הסופי)
9 מתוך 10

הבטחת היצרנית על הקופסה מציינת עמידה בפני 8 שעות פעילות של שיחה ושמיעת מוזיקה. גם החיישן הקולי מקפיד לעדכן על מספר שעות צפוי של פעילות בעת הדלקת האוזניות. לשמחתנו התוצאות בשטח היו אף טובות מההצהרה והאוזניות הצליחו להחזיק גם 9 שעות בטרם נאלצנו להטעין מחדש. גם משך הטעינה הפתיע לטובה ועל אף שהובהר כי 90 דקות נדרשות לטעינה מלאה, תוך שעה הגענו ל-100% סוללה, אחרי יומיים של שימוש אינטנסיבי במיוחד.

 

מיקום כבל הטעינה מסוג Micro USB ממוקם באוזניה ימין באופן מאוד אלגנטי שלא שובר את צורת האוזניות ומשולת היטב בגוף המכשיר, במעין חריץ קטן הנחשף בשליפת מכסה פלסטיק הצמוד אליו.