לא צריך פריזר, לא צריך לחפש מתכונים ברשת ולא צריך לטחון רכיבים ולהמתין עד שיקפאו – LG הציגה השבוע מכונה להכנת קינוחים קפואים על בסיס קפסולות, בדומה למכונות הקפה הפופולאריות.המכונה, ששמה הזמני הוא SnowWhite (או בתרגום חופשי "שלגיה"), מסוגלת להכין גלידה, ג'לי, סורבה, פרוזן יוגורט, פודינג ועוד בעזרת מנגנון המסתמך על שני תאי קפסולות – אחד לסוג הקינוח (המרקם) ואחד לטעם המבוקש. זמן ההכנה לוקח 2-5 דקות, ואחריו מכניסים למכונה קפסולת ניקוי והיא מנקה את עצמה.

LG SnowWhite הוצגה בפסטיבל South by South West (הידוע בקיצור כ-SXSW), המתקיים השבוע בטקסס, לצד רובוטים מסוגים שונים ומכונה דומה להכנת בירה ביתית, שאותה כבר חשפה החברה לפני כחודשיים בתערוכת הטכנולוגיה CES בלאס-וגאס.

החברה לא הפעילה את המכונה עבור המבקרים, אלא רק הראתה להם אותה, וציינה כי כרגע מדובר באבטיפוס שלא ברור האם ומתי יושק כמוצר מסחרי. עם זאת, סביר להניח כי אם LG עצמה לא תשחרר את המוצר, חברות אחרות ייצרו מכונות דומות, כך שבכל מקרה בעתיד הקרוב נוכל לרכוש אותן במקום המכונות הקיימות, שהשימוש בהן מסורבל יותר ואף לוקח זמן רב עד לקבלת הקינוח המוכן להגשה.