ביקונקט טכנולוגיות החלה לשווק בישראל מגוון רחב של מוצרים, הנה כמה מהבולטים מביניהם:

אוזניות ה-Elite Sportמותאמות במיוחד לספורטאים ומאפשרות מעקב אחר הביצועים כושר למשתמש בזכות חיישנים זעירים באוזניות המסוגלים לעקוב אחר הפעילות הגופנית בדיוק של למעלה מ- 90%, כך על פי החברה.


על ידי הורדת האפליקציה JABRA SPORT LIFE שנמצאת בgoogle play וב-iTunes יהיה אפשר לקבוע את מדד הכושר של המתשמש.האוזניות האלחוטיות שאינן מחוברות אחת לשנייה פיזית אלא נפרדות לחלוטין,עמידות בפני זיעה ומים בתקן IP68, כשישנו משטח מגע עליהן המאפשר לתפעל את הטלפון, ולענות לשיחות ולהעביר שירים.


ניתן לשמוע מוזיקה ברצף במשך כ-3 שעות כשהאוזניות נטענות דרך נרתיק הנשיאה שלהן שבתוכו סוללה, בכך מוסיף עוד 6 שעות שימוש.האוזניות יושקו בתחילת 2017 בעלות של כ-1,000 שקלים ותינתן אחריות מורחבת ל-3 שנים.בנוסף חברת ONKYO מגיעה לישראל וחברת ביקונקט תשיק שבעהמוצרים חדשים - 4 אוזניות ו-3 רמקולים של החברה.

אוזניות ה-In Ear מדגם E200M, הן כצפוי קטנות למדי, כשעל הכבל שלהן ישנו מיקרופון ושלט המאפשר מענה לשיחות. האוזניות עשויותאלומיניום ומגיעות עם שלושה מתאמי סיליקון בגדלים שונים. לפי החברה הסאונד איכותי במיוחד בגלל המערכת החצי סגורה ורמקול בקוטר של 8.6 מ"מ.


דגם ה-E300BT האלחוטיות מגיעות עם כפתורי שליטה מובנים המאפשרים לשלוט על עוצמת השמע וקבלת שיחות. באוזניות טכנולוגיית NFC שאיתה אפשר לעשות צימוד לכל מכשיר תומך.


אוזניות H500BT מגיעות יחד עם ממשק TOUCH, בדומה לדגם זיק של Parrot, המאפשר שליטה בפונקציות השונות דרך מחוות על שטח האוזנייה החיצוני. דגם זה מעוצב כמערכת סאונד סגורה כשהרמקולים המובנים הם בקוטר 40 מ"מ. ה-H500BTהן קלות וכוללות ריפוד לכריות האוזניים האוטם את המוסיקה בתוך האוזן ברכות ובנוחות, ומשאיר את הרעש בחוץ.


את המוצרים יהיה ניתן לרכוש כאן ב-WiseBuy, זאפ השוואת מחירים וברשתות החשמל.