כשתערוכת CES 2019 נמצאת בשיאה וטרם הספיקו כלל היצרניות לחשוף את מוצריהן החדשים, לוקחת לעצמה את הבמה יצרנית הטכנולוגיה והמובייל, שיאומי, ומציגה כעת מוצר חדש ומעניין בשוק האוזניות האלחוטיות: אלו הן ה-Xiaomi Mi AirDots Pro, תשובתה של היצרנית הסינית לאוזניות ה-True Wireless של אפל, ה-AirPods.




האוזניות החדשות של שיאומי מגיעות לשוק כחודשיים לאחר ההכרזה על דגם בשם Mi AirDots Youth שהציע יכולות צנועות יותר באופן מהותי, וכך היה גם תג מחירו. ה-Mi AirDots Pro מגיעות אלינו עם קווי עיצוב שבהחלט מזכירים את ה-AirPods של אפל - צבען לבן מבריק או שחור, והן מגיעות במבנה InEar עם רגלית ארוכה למדי. כל אחת מן האוזניות בסט ה-TrueWireless שוקלת 5.8 גרם, והן מסוגלות לעבוד הן על מכשירי iOS ואנדרואיד, והן על מחשבי Windows.


כל אחת מן האוזניות, כך נמסר, מסוגלת לעבוד באופן עצמאי ונפרד מן השנייה מבלי לפגוע מהותית באיכות השמע, בעודן מציעות כל אחת דרייבר 7 מ"מ ייעודי. ה-Mi AirDots Pro מציעות ממשק מבוסס מגע ומחוות, באמצעותן ניתן לשלוט על המוסיקה, לענות לשיחות ולהפעיל את העוזרת הוירטואלית שבסמארטפון אליו הן מחוברות.




את ה-AirDots Pro מוכרת היצרנית עם כיסוי ייעודי, והן יספקו עד ל-10 שעות עבודה מסגרת טעינה אחת בלבד. טעינה מלאה, כך נמסר, תמשך שעה אחת בלבד באמצעות הכיסוי הייעודי. הכיסוי עצמו, יש לציין, יטען דרך שקע מסוג USB Type-C שבחלקו התחתון. נוסף על כך, יהיו האוזניות עמידו בפני מים בתקן IPX4 ויציעו טכנולוגיה לביטול רעים אקטיבי. את ה-Xiaomi Mi AirDots Pro תציע החברה לרכישה במחיר של 399 יואן סיני, הם מקבילים לכ-220 שקלים לפי שער ההמרה הנוכחי.


מקור