סקירות מוצרים
מדריכי קנייה
חדשות הצרכנות
אוזניות
סמארטפונים
מסכי מחשב
מצלמות
טלוויזיות
מחשבים ניידים
אוזניות Bragi The Headphone
חיבור למכשיר: Bluetooth
עיצוב האוזניות: אוזניות In Ear
סוג האוזניות: אוזניות אלחוטיות
ייעוד: מוסיקה
ציון WiseBuy
8.5
דירוג הגולשים
(0 מתוך 5)
סקירה מקצועית
מפרט המוצר
תמונות נוספות
מדריכי קנייה בקטגוריה
איך לבחור אוזניות
אוזניות טובות מהוות תחליף איכותי למערכת רמקולים חיצונית ומספקות חוויית האזנה עשירה ומהנה. מדריך הקנייה שלנו יסייע לכם לבחור את האוזניות המתאימות עבורכם למדריך המלא
הסקירות החדשות בקטגוריה
8.8
בפחות ממאה שקלים האוזניות האלה הן מציאה של ממש. הן נוחות באוזן, פשוטות לתפעול, ועם קצת עזרה מהאיקוולייזר במכשיר...
8.0
ה-T6 של Bluedio מצטיינות כמעט בכל פרמטר: איכות השמע ועוצמתה גבוהות, הצימוד מהיר וחף מבעיות והביצוע הכללי נהדר....

סקירת wisebuy - אוזניות Bragi The Headphone

שחר שושן | 09.11.2017
הטוב
  • נוחות באוזן
  • זמן סוללה ארוך
  • שליטה בווליום מובנית באוזניות
הרע
  • קייס לא מטעין
  • סאונד דל
בשורה התחתונה
The Headphones של Bragi הן אוזניות True Wireless לא רעות בכלל, עם שימושיות טובה וזמן סוללה ארוך הן מספקות חווית שימוש חיובית ונעימה. אך העובדה שהן מגיעות עם נרתיק שאינו מטען, לא נכבות כשמכניסים אותן לאותו נרתיק ולא מספקות חיווי קולי למצב הסוללה, הן בדיוק הסיבות למה האוזניות האלה נמכרות ב-200 שקל פחות מהשאר, אבל הן גם שוות את זה.
הקדמה

אוזניות True Wireless הן הדבר החם ביותר בשוק האוזניות בשנה האחרונה ובתוך המגוון הגדל, מגיעה לישראל חברת Bragi המיובאת לארץ על ידי רשת באג. אלו אוזניות אלחוטיות הפועלות כל אחת בנפרד ללא חוט המקשר ביניהן. הסוללה על פי היצרן תחזיק כ-6 שעות נגינה ולהבדיל משאר החברות, כאן נרתיק האחסון לא מכיל סוללה כך שיש לטעון אותן כמו אוזניות אלחוטיות רגילות.

תודה לרשת באג על השאלת המכשיר לסקירה.איכות האזנה

(50% מהציון הסופי)
8 מתוך 10

איכות הסאונד באוזניות ביושבות בתוך תעלת השמע משתנה דרמטית לפי רמת האטימה, וכך גם נוחות השימוש. בכך, אם תשתמשו בהן עם מתאם גדול שאוטם את פתח האוזן, תקבלו סאונד מלא באס ועומק, ותוכלו לחוות את מלוא חווית ההאזנה שאליה התכוון מהנדס הסאונד. מצד שני, אם אתם גם תשמעו את עצמכם נושמים וכל צעד שתעשו ישלח צליל חבטה עמום לתוך חלל הראש. מהצד השני, אם תבחרו במתאם קטן יותר, תוכלו לשמוע את הסביבה יותר, אך הסאונד יהיה נטול באסים, חלול ודל.בשוק ישנן מעט מאוד אוזניות שיכולות לייצר סאונד עמוק ומרשים ועדיין לא לגרום לתופעה המאוד לא נעימה של השמיעה העצמית הלא נעימה, ודגם זה של בראגי אינו אחד מהן. מה כן תקבלו? סאונד סביר, מעט ריק, הרבה חשיפה לרעשי רקע - דבר חיובי למי שרוצה לעשות ספורט איתן, פחות למי שרוצה להתנתק מהסביבה.

טיב ההאזנה משתנה כמעט כל פעם שמכניסים אותן לאוזן, בכך, כל פעם קיבלנו סאונד מעט שונה. למשל בתחילת הפסקה כאן מעלינו הסאונד היה חלול למדי, בין הפסקאות הורדנו את האוזניות והחזרנו אותן, ועכשיו הסאונד משמעותית יותר מוצלח, כשהוא עמוק במידה מספקת, עשיר וחד, וכל זה כשאנחנו עדיין על אותו שיר. כעת, הסרנו את האוזניות, החזרנו אותן ושוב הסאונד דל למדי. חוסר האחידות בחווית השימוש גורמת לנו להטיל ספק ברצון של מי שירכוש אותן להשתמש בהן שוב ושוב, ולו רק כי אין לדעת מה תהייה התוצאה.

נוחות השימוש

(25% מהציון הסופי)
8.5 מתוך 10

האוזניות של בראגי מגיעות בתוך קייס ייעודי שאינו מטעין, אך שומר על האוזניות במקומן, ודרכו ניתן לטעון כשמחברים את הקייס עצמו יחד עם האוזניות אל שקע USB דרך כבל המיקרו USB המצורף. שמחנו לגלות שהאזורים המיועדים לאוזניות בתוך הנרתיק מכילים מגנט קטן, כך שברגע שהאוזניות נמצאות בפתח הקייס הן קופצות למקום ולא זזות משם.
על האוזניה הימנית ישנן שלושה כפתורי לחיצה קטנים ודרכם ניתן להפעיל ולעצור את המוזיקה, לענות ולנתק שיחות, להפעיל את העוזרת האישית בסמארטפון ולשנות את הווליום. לחיצה ארוכה על הכפתור המרכזי תדליק או תכבה את האוזניות.

הכפתורים הקטנים ניתנים ללחיצה עם קצה הציפורן. הלחיצה עצמה מתאפשרת גם בלחץ נמוך מצד המפעיל, כך שאין הרגשה של דחיסה של האוזניה לתוך חלל האוזן, אך העובדה שיש ללחוץ עם חלק כל כך קטן של האצבע על כפתור כה מזערי, הופכת את השימוש בזמן תנועה לקצת יותר מסובך, שלא נדבר אם במקרה יש לכם כפפות על הידיים.המוזיקה לא מפסיקה גם כשאתם מסירים את האוזניות, אך אם תסירו את האוזנייה הימנית ותרחיקו אותה מעט מהשמאלית, היא תאבד את הקישוריות כמעט מיד, וברגע שתקרבו אותה, המוזיקה תתחדש אוטומטית. בכל הזמן הזה, לא נשלחת פקודה לסמארטפון לעצור את המוזיקה כך שאתם חייבים ללחוץ על כפתור השליטה באוזניה כדי לעצור אותה.

בכל זמן השימוש, נתקלנו בדיוק בפעם אחת במצב שבו האוזנייה השמאלית לא התחברה וזה היה כשהסוללה הייתה חלשה. למעט מקרה זה, לא היו בעיות טכניות.

משך פעולת הסוללה

(25% מהציון הסופי)
9.5 מתוך 10

עד כה, כל אוזניית True Wireless שנתקלנו בה כללה את היכולת להיטען דרך הנרתיק הייעודי שאיתו הן הגיעו. אותו קייס לרוב מכיל סוללה שבמינימום מכפילה את משך הפעולה. לבראגי אין סוללה שכזו בקייס אך זמן העבודה שלה הוא גבוה משמעותית מהמקובל אצל המתחרות - עד 6 שעות נגינה.עם זאת, את זה היינו צריכים לגלות בדרך הקשה מכיוון ששוב, להבדיל מכל שאר האוזניות בקטגוריה, הבראגי לא כבות אוטומטית כשמכניסים אותן לקייס, אלא יש ללחוץ על כפתור הכיבוי לכמה שניות ברצף.


בעוד שבאוזניות אחרות ישנו חיווי קולי על מצב הסוללה, כאן ניתן לראות מה מצב הסוללה רק דרך הסמארטפון. לא ביג דיל אבל היינו שמחים לעוד קצת אינפורמציה, במיוחד כשאי אפשר לצפות שהסוללה תהייה מלאה כל הזמן כמו כאלו שנמצאות בתוך קייס מטען.


למעט התפעול המעט ידני, זמן הסוללה יחסית צפוי והוא מתקרב לאזור ה-6 שעות המובטחות.