סקירות מוצרים
מדריכי קנייה
חדשות הצרכנות
אוזניות
סמארטפונים
מסכי מחשב
מצלמות
טלוויזיות
מחשבים ניידים
אוזניות Sol Republic Shadow Wireless
יצרן: Sol Republic
חיבור למכשיר: Bluetooth
עיצוב האוזניות: קשת עורפיות
סוג האוזניות: אוזניות אלחוטיות
תכונות נוספות: לחצני שליטה, מדידת...
ייעוד: ספורט
ציון WiseBuy
8.4
דירוג הגולשים
(0 מתוך 5)
סקירה מקצועית
מפרט המוצר
תמונות נוספות
מדריכי קנייה בקטגוריה
איך לבחור אוזניות
אוזניות טובות מהוות תחליף איכותי למערכת רמקולים חיצונית ומספקות חוויית האזנה עשירה ומהנה. מדריך הקנייה שלנו יסייע לכם לבחור את האוזניות המתאימות עבורכם למדריך המלא
הסקירות החדשות בקטגוריה
8.5
עם בידוד רעשים אקטיבי ושליטה בעזרת מחוות אצבע, אך עם שם שאינו נוצץ ומוכר - אוזניות הדגל של בראוון מתחרות ראש בראש...
6.8
עם תג מחיר ממוצע פלוס, הבטחה לספק אודיו איכותי ונוחות ברמה גבוהה ומותג לא כל כך מוכר, לקחנו את אוזניות Flye Sport...

סקירת wisebuy - אוזניות Sol Republic Shadow Wireless

שחר שושן | 28.09.2017
הטוב
  • קלות משקל
  • סאונד חד
הרע
  • רעש מחיכוך הכבל בגוף האוזניה
  • לא נוחות תוך זמן קצר
בשורה התחתונה
ה-SOL Republic Shadow Wireless הן אוזניות בינוניות למדי שיש מאחוריהן מיתוג מוצלח אך מעט מאוד הנדסת אנוש לעניין. גם אם נתגבר על חוסר הנוחות הכללי שהן השרו, שהרי זה יכול להיות סובייקטיבי לחלוטין, פרופיל הסאונד שלהן לא משאיר הרבה סיבות לבחור דווקא אותן מבין כל המגוון העצום שיש בשוק.
הקדמה
בתוך מבול האוזניות האלחוטיות ששוטף את השווקים בשנה האחרונה, חברת SOL Republic שבה לישראל דרך חנות המותג של האוס אוף מארלי, וכעת היא מציעה את קו המוצרים של החברה. בדקנו את Shadow Wireless - אוזניות קולר אלחוטיות המכילות קשת הנשענת על עורף המאזין, ושתי אוזניות קטנות המחוברות אליה.

נוחות השימוש

(25% מהציון הסופי)
7.5 מתוך 10

טווח הצלילים של ה-Shadow Wireless מכוון בעיקר לאלו המעדיפים את התחום הגבוה מאשר את הנמוך. הצליל אינו אנמי אך הוא מעט דל בבאסים וחד מאוד בגבוהים שזה מרשים בפני עצמו אך מתאים לטעמנו לחתך צר יותר של האוכלוסייה.


החלפה למתאם סיליקון גדול יותר אכן שיפרה את האטימה מרעשי רקע והגבירה משמעותית את נוכחות הבאסים - מה שהוביל לחווית האזנה טובה בהרבה, אך גם הגבירה את כמות רעשי הראש והכבל הרווחים בשימוש באוזניות הללו, ומעל הכל דיי הכאיבו כך שזה לא משהו סביר שמישהו יעשה לאורך זמן.

איכות האזנה

(50% מהציון הסופי)
8.5 מתוך 10

עם האוזניות תקבלו שקית חד פעמית של מתאמים בשלושה גדלים כך שיש סך הכל ארבעה גדלים שונים - שזה אחד יותר מהרגיל באוזניות בקטגוריה הזו.


התפעול עצמו פשוט למדי, הכפתורים נמצאים בצד ימין של המכשיר, כשניתן להגביר ולהנמיך את הווליום ולעצור ולהמשיך את המוזיקה דרכם, אך אלו מסומנים בפשטות על ידי צורתם החיצונית. כפתורי הווליום מלבניים וכפתור השליטה עגול כך שלא ניתן לדעת איזה מהם מגביר או מנמיך את הווליום רק על ידי מישוש או התבוננות, אלא רק לאחר לחיצה.


את המכשיר ניתן להדליק ולכבות ואף להעביר למצב צימוד על ידי לחיצה על כפתור נפרד הנמצא בחלקה התחתון של הקשת. ניתן לראות פידבק דרך תאורת לד קטנה הנמצאת בצד ימין של הקשת.

אחת התלונות הכי גדולות שיש לנו לאוזניות האלה, מעבר לחוסר הנוחות הכללי שהן גורמות (אבל זה יכול להיות רק האוזניים שלנו), כבל האוזנוית הנמתח אל הקשת היושבת על העורף מתחכך בה ובנו שוב ושוב, מה שגורם לרעשים בולטים להופיע. כל זה יחד עם הנטייה הכללית להגביר את רעשי הראש הטבעיים, מצאנו את עצמנו רוצים לקחת הפסקות תכופות מהאזנה ל-Shadow Wireless. ואם זה לא מספיק, קצה האוזנייה נשען בכוח כלפי קצה האוזן שלנו מה שגרם לכאב מטריד.

את שיחות הטלפון ניתן לבצע דרך האוזנייה כמו כל אוזניית בלוטות' אחרת, כשהמיקרופון נמצא בקצה הימני של הקשת והוא מופנה כלפי פה המשתמש. איכות השיחה הייתה טובה ונטולת הפתעות, אך האטימה (שאינה בלעדית לדגם זה) גרמה לנו לשמוע את עצמנו בתוך הראש בצורה לא נעימה ונאלצנו להוציא אוזנייה אחת החוצה כדי לקיים את השיחה בצורה תקינה.

את ה-Shadow Wireless אפשר לחבר לשני מכשירים בו זמנית דרך בלוטות' כשהשיחות מתקבלות דרך המכשיר האחרון שהיה בשימוש.

משך פעולת הסוללה

(25% מהציון הסופי)
9 מתוך 10

החברה מצהירה על 8 שעות סוללה רציפה, אנחנו קיבלנו נתון דומה אך כל הסוללות החדשות מתפקדות היטב ואפשר לצפות שחייה סוללה יתקצרו עם הזמן.