סקירות מוצרים
מדריכי קנייה
חדשות הצרכנות
אוזניות
סמארטפונים
מסכי מחשב
מצלמות
טלוויזיות
מחשבים ניידים
מסגרת לתמונה Kodak EasyShare SV811
סוג: מסגרת דיגיטלית
גודל: 8 אינטש
חיבור USB: כולל
סוג כרטיס זיכרון: Secure Digital, Memory...
חיבור אלחוטי: ללא
MP3: כולל
נגן סרטים בפורמט: MPEG1, MPEG2, MPEG4...
רמקולים: כולל
ציון WiseBuy
7.3
דירוג הגולשים
(0 מתוך 5)
סקירה מקצועית
מפרט המוצר
תמונות נוספות
מדריכי קנייה בקטגוריה
איך לבחור מסגרת דיגיטלית
החלטתם לחלץ את התמונות שצילמתם ממעמקי המחשב ולהציגן במסגרת דיגיטלית? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת כדי לבחור את זו שתתאים לכם למדריך המלא
איך לבחור מסגרת דיגיטלית - מדריך מהיר
הדריך המהיר של WiseBuy מציג את השיקולים החשובים ביותר בבחירת מסגרת דיגיטלית.

כדי להבין את הפרמטרים השונים ולהתעמק בהם, תוכלו לקרוא את המדריך השלם או להיעזר במילון המונחים.
למדריך המלא
הסקירות החדשות בקטגוריה
שלומי עמיצור | 22.11.2010
8.7
זו מסגרת דיגיטלית שמצטיינת בעיצוב חדשני ובשלל פיצ'רים – העברת קבצים דרך ה-Bluetooth, שימוש כמסך משני למחשב וכן...
שלומי עמיצור | 08.03.2010
9.1
זו מסגרת דיגיטלית אלגנטית ומעוצבת שמסוגלת לתפקד גם כמוניטור משני למחשב. בזכות הארת ה-LED איכות התמונה נהדרת וגם...

סקירת wisebuy - מסגרת לתמונה Kodak EasyShare SV811

|
הטוב
  • איכות תמונה טובה
  • נגינת וידיאו ומוזיקה
  • שלט רחוק
הרע
  • זווית צפייה מוגבלת
  • ממשק מסורבל ואטי
  • איכות בנייה נמוכה
בשורה התחתונה

בנוסף להצגת תמונות באיכות טובה, ה-811 מציגה וידיאו ומשמיעה מוזיקה ויש לה שלט רחוק נוח לשימוש. אבל זווית הצפייה שלה מוגבלת, הממשק אטי ומסורבל, ואיכות הבנייה שלה נמוכה.

ה-811 מצוידת במסך בגודל 8 אינטש וברזולוציה של 480X800, ובעלת יחס ניגודיות של 1:300. המסגרת מגיעה עם שלט רחוק, והיא ניתנת לתלייה על הקיר בצורה אופקית או אנכית.

הרזולוציה קובעת את חדות התמונה ואת רמת הפירוט שלה, וככל שהמסך גדול יותר דרושה רזולוציה גדולה יותר כדי להציג תמונה איכותית. רזולוציה טובה למסך בגודל 8-10 אינטש היא 800x480.
יחס הניגודיות משקף את איכות הצבעים שמציג המסך, ובמיוחד את יכולתו להציג את הצבעים הכהים בצורה טובה. יחס ניגודיות גבוה יציג את הצבעים בצורה נאמנה יותר למקור, ואזורים חשוכים או כהים בתמונה יופרדו לגווניהם והפרטים בהם יודגשו בצורה טובה. יחס הניגודיות המומלץ למסגרת של 8 אינטש ומעלה הוא 1:250 ויותר.

איכות התצוגה

(50% מהציון הסופי)
8 מתוך 10

ה-811 מציגה איכות תמונה טובה מאוד. הצבעים נראים יפים ובקונטרסטיות מדויקת, והתמונות נראות חדות ומלאות חיים. זווית הצפייה, לעומת זאת, מוגבלת למדי. כל שינוי מינימלי של זווית הצפייה שינה לגמרי את תצוגת התמונה, עד כדי היעלמות מוחלטת של התמונה מהעין. ניתן לשנות את בהירות המסך על מנת להשיג תצוגה מיטבית בהתאם לתאורה בחדר.

Kodak SV811
ה-811 מציגה איכות תמונה טובה מאוד אך זווית הצפייה מוגבלת למדי

בהירות גבוהה של המסך תורמת לאיכות הכללית של התמונה, אך חשיבותה היא בעיקר ביכולתו של המסך להציג תמונה איכותית בתאורה סביבתית חזקה. ככל שהבהירות גבוהה יותר התמונה תיראה ברורה וצלולה יותר ולא תדהה במידה שהחדר מוצף באור. הבהירות נמדדת ב-cd/m2, ומומלץ לבחור מסך בעל בהירות של cd/m2250 ויותר.

נוחות השימוש

(25% מהציון הסופי)
6 מתוך 10

ה-811 ניתנת לתליה אופקית או אנכית, וניתן גם להציבה על משטח בעזרת רגלית. בחלקו העליון של המכשיר תוכלו למצוא את כפתורי התפעול השונים. הכפתורים אינם שיא האיכות; הם עשויים פלסטיק פשוט ומשמיעים צקצוקים בזמן הלחיצה עליהם.

הכפתורים מסודרים כולם בשורה אנכית, וכוללים כפתורי הדפדוף, כפתור MENU, כפתור PLAY/PAUSE, כפתור OK וכפתור נוסף המאפשר בחירה בין תצוגה מהזיכרון הפנימי או מכרטיסי הזיכרון.

הממשק של ה-811 פשוט מאוד ולא מושך, וגם התגלה כאטי מאוד. הממשק מתופעל בצורה מגושמת משהו, וכמעט בכל פעולה תיאלצו ללחוץ פעמיים או שלוש על הכפתור הרלוונטי כדי לגרום לממשק להגיב. בצד השמאלי של ה-811 תימצאו את החריצים של כרטיסי הזיכרון לצד כפתור ההפעלה והכיבוי. החריצים אינם מוגנים בכל צורה שהיא, ובהחלט תיתכן חדירה של אבק ולכלוך. בצדה הימני של ה-811 נמצאים כפתור עוצמת השמע, החיבור לאוזניות, חיבור USB והחיבור החשמל.

Kodak SV811
הממשק של ה-811 פשוט מאוד ולא מושך, וגם התגלה כאטי מאוד. אך היא כוללת שלט רחוק נוח מאוד לתפעול, הכולל את כל הפונקציות המצויות בגוף המכשיר


 


לפני הפעלת המצגת, ניתן להגדיר את פרק הזמן שבו כל תמונה תוצג. דווקא כאן מצאנו מבחר נדיב: 3 שניות, 10 שניות, 30 שניות, דקה אחת, חמש דקות, 15 דקות ושעה. בנוסף, ניתן להגדיר את אפקט המעבר שבין תמונה לתמונה. ברירת המחדל של ה-811 היא מעבר רנדומלי המציג מגוון של אפקטים.

ה-811 קוראת את כל סוגי הכרטיסים (SD, XD, MMC, CF, MS, MD) ובעלת זיכרון פנימי של MB128 שיכול להכיל עד 400 תמונות (ברזולוציה מותאמת).

ה-811 כוללת שלט רחוק נוח מאוד לתפעול, הכולל את כל הפונקציות המצויות בגוף המכשיר. השלט קל וקטן, ומופעל על ידי סוללה זעירה.

Kodak SV811
הכפתורים אינם שיא האיכות; הם עשויים פלסטיק פשוט ומשמיעים צקצוקים בזמן הלחיצה

Secure Digitalכרטיס זיכרון המשמש לאיחזון בהתקנים רבים - מצלמות סטילס ווידיאו, מסגרות דיגיטליות, מכשירי ניווט ועוד.נחשב לכרטיס הזול והנפוץ ביותר. ל-SD גרסאות נוספות– mini-SD ו-micro-SD, וכן SDHC  (Secure Digital High Capacity). mini-SD ו-micro-SD הם כרטיסים קטנים בממדיהם ומיועדים לטלפונים סלולריים ולנגני מוזיקה ווידיאו. SDHC  זהה בגודלו הפיזי ל-SD אבל בעל נפח זיכרון גדול במיוחד.
הרזולוציה קובעת את חדות התמונה ואת רמת הפירוט שלה, וככל שהמסך גדול יותר דרושה רזולוציה גדולה יותר כדי להציג תמונה איכותית. רזולוציה טובה למסך בגודל 8-10 אינטש היא 800x480.

מולטימדיה

(15% מהציון הסופי)
8 מתוך 10

מלבד תצוגת תמונות, ה-811 תומכת בהצגת סרטוני וידיאו בפורמטים MOV, AVI, MPEG1, MPEG4 ובהשמעת קובצי מוזיקה בפורמט MP3 בלבד. איכות הוידיאו טובה וכך גם איכות השמע שמספקים צמד הרמקולים.

עמידות

(10% מהציון הסופי)
6 מתוך 10

איכות הבניה של ה-811 די נמוכה. המסגרת בנויה כולה מפלסטיק פשוט. כמו שזה נראה, המסגרת לא תשרוד נפילה מהקיר. הרגל האחורית של המסגרת גם כן בנויה באיכות נמוכה, וקיימת הרגשה כאילו היא עומדת להישבר עם כל תזוזה.

המסגרת הדיגיטלית נמסרה לסקירה באדיבות החנות רואים עולם

מילון מונחי מסגרות דיגיטליות
הצג הכל