חברת HP, מיצרניות המחשבים והציוד ההיקפי המובילות בשוק, מרעננת את קולקציית המחשבים הניידים שלה, ומשיקה דגמים חדשים הפונים לקהל העסקי. המחשבים החדשים נקראים על פי שפת החברה "תחנות עבודה", ולדבריה הם משלבים יכולות עיבוד גבוהות, ניידות מקסימלית, מסכים איכותיים, עיצוב יוקרתי ומשקל קל. לשתי הסדרות אפשרות למסך מגע ברזולוציית 4K, כונני זיכרון בנפח של עד 2 טרה-בייט, ואפשרות למודם סלולרי מובנה (LTE).
HP EliteBook 800
סדרת המחשבים החדשה מציעה שוליי מסך דקיקים, בדומה לסדרת ה-UX של אסוס, ומשלבת מסך בגודל 13 אינץ' במימדים של 12 אינץ'. גדלי המסך המוצעים בסדרה זו הם 13,14 ו-15 אינץ', תוך שימוש באלומניום מוברש העמיד בפני שריטות וזעזועים. החברה מצהירה שמסכיהם בהירים במיוחד ומצוידים חיישן תאורה השולט בעוצמת תאורת המסך בהתאם לסביבה המשתנה. לפי התמונות הרשמיות, ניתן לראות ש-HP לא ויתרה על מגוון חיבורים וכניסות מרובים כמו כרטיס SD, חיבור רשת ו-USB על סוגיו.

מעבדי המחשב יהיו מסדרת הדור השמיני של אינטל, כאשר מוצעות מספר וריאציות לכל גודל, על פי בחירת הלקוח. לדגמים נבחרים יוצע גם כרטיס מסך מסוג AMD Radeon RX540 שנןעד לביצועים גרפיים גבוהים. החברה טוענת שסוללת המחשב תספיק עד ל-14 שעות עבודה, אך לא ציינה עם איזה מעבד בוצעה הבדיקה. בכל מקרה, לכל המחשבים טעינה מהירה המאפשרת הטענה של 50% בחצי שעה.


HP ZBook 14U/15U
סדרת זו מוגדרת לפי HP כ"תחנת העבודה הדקה בעולם", כאשר עוביו של המחשב עומד על כ-1.8 ס"מ. המקלדת של המחשב עמידה בפני נוזלים, מוארת וכוללת מקשים ייעודים לשיחות סקייפ הכוללים ניתוק, מענה ושיתוף המסך (Collaboration).

מחשבי הסדרה כוללים מעבדי אינטל דור 8, כאשר אליהם מצטרף כרטיס מסך AMD Radeon Pro לכל הדגמים. נוסף על כך, בראש המסך נמצא חיישן אינפרא אדום שתפקידו לזהות את פני המשתמש ובכך לפתוח את נעילת המחשב (זיהוי פנים). מצלמת המחשב קיבלה תריס הזזה המאפשר לחסום אותה כאשר ישנה דרישה כזו.
שתי הסדרות מציגות פיצ'רים חדשים של אבטחה:
HP Sure Start Gen 4 – כלי להצפנה משופרת של המחשב נגד התחברות צד שלישי.
HP Sure view Gen 2 – פיצ'ר המאפשר למשתמש בלחיצת כפתור להפוך את התצוגה במסך לפרטית (אנשים שיושבים לצד המשתמש לא יראו את הנעשה במסך בטווח ראייה של מעל ל-35 מעלות). רמת הבהירות הגבוהה שיש למסכים מאפשרת למשתמש להשתמש בפיצ'ר ללא פגיעה בנראות התוכן.
HP Sure Run – כלי המזהה תקלות במערכת ההפעלה ומתקן באופן אוטומטי, תוך התרעה על תקלה.
HP Sure Recover -– מאפשר שיחזור מידע בעזרת חיבור אינטרנט בלבד וללא צורך באיש תמיכה טכנית בארגון העסקי.
HP PhoneWise –תוכנה המאפשרת לקבלת סמס ושיחות מהמחשב ממכשירי אנדרואיד ואפל.

מסכי EliteDisplay S270N וסדרת Z
מסכי החברה החדשים מגיעים ברזולוציית 4K עם תמיכה בחיבורי USB-C להצגת תכנים, והם פונים בעיקר לשוק העסקי ולמעצבים. גדלי המסכים יהיו 27,32 ועד 43 אינץ'. לכולם תמיכה בתצוגת 10 ביט המאפשרת צבעים מדויקים ואיכותיים במיוחד.


טרם נמסרו מועדי הגעתם של המוצרים לארץ ומחיריהם.