חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים
הסקירות החדשות בקטגוריה
8.8
תגובה מהירה, מגוון אפשרויות תכנות ושליטה ממכשיר אחד בלבד: השקע החכם של EjLink מאפשר לשלוט מרחוק בכל מכשיר חשמלי...
9.0
שליטה מרחוק, תפעול פשוט, ואפליקציה בינונית. מתג הדוד החכם - Switcher V2 יאפשר לכם להדליק את הדוד ישירות מהסמארטפון...

סמיקום משיקה את BSwitch - בית חכם בפיתוח ישראלי

חברת סמיקום משיקה מערכת בית חכם בשם BSwitch, פרי פיתוח ישראלי של חברת SwitchBee ובמחיר של החל מ-2,700 שקלים

אלי כהן |  13/06/2019

אינטרנט הדברים (IoT - Internet of Things) בכלל ומוצרי הבית החכם בפרט, הפכו בשנתיים האחרונות לאחד מן הנושאים החמים ביותר בשוק הטכנולוגיה הן בישראל והן בעולם כולו. אחרי שבשוק הישראלי ניסו את מזלן מספר חברות שונות עם פלטפורמות מסוגים שונים, מצטרפת כעת לחגיגה גם חברת סמיקום לקסיס, יבואנית מוצרי חשמל ואלקטרוניקה מקומית, שהשיקה אמש (ד', 12.06) מערכת בית חכם שעונה לשם BSwitch.




מערכת BSwitch שהושקה על ידי סמיקום היא למעשה פרי פיתוחה של חברה ישראלית בשם SwitchBee. מערכת הבית החכם שמושקת כעת כוללת רכזת (Hub) אליה יחוברו כל המוצרים הנלווים, ואותה יש לחבר לנתב הביתי. אל הרכזת מתייחסת החברה כ"יחידה המרכזית", ואליה ניתן לחבר עד ל-270 מתגים חכמים בבית.


באמצעות מערכת BSwitch ניתן לשלוט לא רק על התאורה ועל השקעים בבית, אלא גם על שערי חניה, אזעקות, גלאים שונים, חיישני השקייה ועוד. אחת מנקודות המפתח של סמיקום בהשקת המערכת היא העובדה שאין דרישה בקידוחים ייחודיים, בהשחלת תשתית לאורך הבית או בחיבור "קו אפס" הנדרש בחלק ממערכות הבית החכם.




על המערכת ניתן לשלוט באמצעות אפליקציה ייעודית, והיא מסוגלת לעבוד עם העוזרת הוירטואלית Alexa וכן עם Google Assistant. נוסף על כך, מאפשרת מערכת הבית החכם של BSwitch לייצר תרחישים דרך האפליקציה באופן ישיר. כמו כן, המערכת נדרשת להתקנה על ידי חשמלאי בלבד ואינה דורשת ציוד מיוחד, מלבד זה הנדרש להחלפת שקעים סטנדרטיים. מתגי החברה השונים מציעים אפשרות לכיבוי/הדלקה סטנדרטיים, דימר, מתגים כפולים/מרובעים, מתג עבור הדוד ועוד.


את מערכת BSwitch תציע סמיקום במחיר התחלתי של 2,700 שקלים.

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

מוצרים פופולאריים בקטגוריית בית חכם

החל מ- 205 ₪
מתוך 15 חנויות
החל מ- 275 ₪
מתוך 7 חנויות
החל מ- 225 ₪
מתוך 4 חנויות
אלי כהן - כתב חדשות

אלי כהן - כתב חדשות

כתב וסוקר טכנולוגיה
בן 23 מהעיר באר שבע, יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, בעבר שימש בתפקיד כתב ועורך באתרי טכנולוגיה ישראליים, כיום כתב וסוקר טכנולוגיה המתמחה בתחום המובייל והסלולר ויזם המעורב בהקמת חברת סטארט-אפ חדשה בשוק הסלולר הישראלי.
לפניות: support@wisebuy.co.il