במהלך השנה האחרונה החלה שיאומי להרחיב את היקף פעילותה בשוק הישראלי באופן משמעותי עם פתיחתה של חנות המותג על ידי היבואנית הרשמית, קבוצת המילטון, וכן באמצעות הרחבת היצע המוצרים שמציעה היצרנית בשוק המקומי מסמארטפונים ואביזרי סלולר למגוון נרחב של מוצרים נוספים. כעת, עושה"עלייה" לשוק הישראלי מוצר של היצרנית בייבוא רשמי, וזהו סט חיישני הבית החכם של החברה.
המילטון מביאה לשוק הישראלי את ה-Mi Smart Sensor Set (או: Mi Smart Home Kit) בהשקה שקטה באמצעות העלאת המוצר לרכישה דרך אתר האינטרנט הרשמי שלה וכן השקתו דרך מגוון רשתות קמעונאיות אחרות. ערכת הבית החכם של שיאומי כוללת רכזת (Hub) אליה יתחברו כל החיישנים שבערכה וזו דורשת חיבור לחשמל וכן חיבור לרשת אלחוטית. הרכזת כוללת תאורה הניתנת לשליטה באמצעות אפליקציה.


מלבד הרכזת, נמצא בסט מוצרי הבית החכם של שיאומי גם זוג חיישנים מגנטיים לדלת או לחלון, המסוגלים לזהות את הפתיחה ולהתריע מפני פריצה. כמו כן, ישולבו בערכה זוג חיישני תנועה, המאפשרים לבצע פעולות שונות בעת שהם מזהים תנועה. כך, ניתן יהיה להפעיל תאורה או מוצרים אחרים מבית שיאומי כאשר מזהה החיישן את תנועת המשתמש.
המוצר האחרון שמגיע בסט החיישנים הוא מפסק אלחוטי שיאפשר שליטה והגדרה על מוצרי בית חכם אחרים - תאורה, מטהר האוויר של שיאומי ועוד. את ערכת ה-Mi Smart Home Kit משיקה שיאומי במחיר מומלץ לצרכן של 399 שקלים והיא זמינה לרכישה דרך אתר האינטרנט של היבואנית. דרך הרשתות הקמעונאיות השונות ניתן יהיה למצוא את הסט במחירים אף נמוכים יותר, גם הם בייבוא רשמי.


מקור