במסגרת אירועי תערוכת CES 2019 שמתקיימים בימים אלו ועד ל-11 בינואר בלאס וגאס, נבדה, הציגה אחת מחברות הטכנולוגיה הבולטות ביותר בשוק הבינלאומי, סמסונג, מגוון נרחב של מוצרים - החל ממסכי MicroLED מודולריים ועד למחשבים ניידים הפונים לשווקים השונים. בין המחשבים השונים בולט לו מחשב גיימינג חדש שעונה לשם המותג Samsung NoteBook Odyssey.
ה-NoteBook Odyssey של סמסונג מגיע לשוק כשהוא מציע בראש ובראשונה מפרט ייחודי ועוצמתי במיוחד. על ביצועיו יהיה אחראי מעבד מסוג Intel Core-i7 מהדור השמיני (ככל הנראה דגם 8850H, אם כי החברה לא אישרה זאת באופן רשמי). על ביצועי הגרפיקה נמצא את כרטיס המסך המרשים NVIDIA GeForce RTX 2080 שהוכרז על ידי היצרנית לא מכבר ומציע ביצועי גרפיקה מהטובים ביותר בשוק הניידים.


כמו כן, ישלב המחשב החדש לגיימרים זיכרון RAM בנפח של 16GB, יחד עם רכיב אחסון פנימי מסוג NVMe SSD בנפח של 256GB, או לחילופין עד ל-1 טרה-בייט (הארד-דיסק). בזירת המחברים נמצא שקע USB Type-C יחיד, 3 שקעי USB A 3.0 מלאים, כניסת HDMI וכניסת RJ45 לחיבור רשת באמצעות כבל (יחד עם תמיכה ב-WiFi בתקן 802.11ac).
עיצוב ה-Samsung NoteBook Odyssey בהחלט משדר שמדובר במחשב גיימינג, כשהוא עשויה מאלומיניום באופן כמעט מלא בצבע אפור כהה, עם מקלדת בעלת תאורת LED אדומה ויציאות איוורור מרובות. מסך המחשב מגיע בגודל 15.6 אינץ', ברזולוציית Full HD, עם קצב רענון של 144Hz ותמיכה בטכנולוגיית G-Sync. המסך מחובר לחלקו התחתון של המחשב באמצעות רגלית ייחודית שבמרכזו, כאשר יתר הצג מופרד לחלוטין.


מקור