אחרי סמסונג, LG ויצרניות אחרות שהציגו את מוצריהן בימים האחרונים, לוקחת לעצמה את הבמה כעת חברת הטכנולוגיה הסינית לנובו, ומציגה במסגרת אירוע שקיימה בתערוכת האלקטרוניקה הצרכנית השנתית בלאס וגאס, CES 2019, צמד מוצרים חדשים ומעניינים במיוחד: הכירו את ה-Lenovo Smart Clock ו-Smart Tab.
Lenovo Smart Clock

ה-Smart Clock של לנובו הוא מוצר משולב ומעניין למדי. מדובר בראש ובראשונה בשעון מעורר, הכולל סט של רמקולים ומיקרופון, וכן תומך ביכולות העוזרת הוירטואלית של גוגל, Google Assistant. כל אלו יחדיו הופכים את ה-Smart Clock של לנובו לשילוב בין רמקול חכם בעל מסך (או מסך חכם, אם תרצו) לבין שעון מעורר חכם.
בחזית הרמקול החכם הקטנטן של לנובו נמצא מסך מגע בגודל 4 אינץ' וברזולוציה של 480X800 פיקסלים. במסך המגע ניתן לבצע שימוש לצורך ביצוע פעולות שונות בשעון המעורר החכם, זאת במקרה שתבחרו לוותר על השימוש בפקודות הקוליות. יתר הרמקול עוטה בד אפור, וזה מגן על שלושה רמקולים בעוצמה מירבית של 6 וואט. בזירת המחברים והמקשים, נמצא בגב השעון המעורר החכם כניסת USB מלאה לטעינה, מקש לביטול המיקרופון המובנה וכניסת מתח.Lenovo Smart Tab

ה-Lenovo Smart Tab, מנגד, מגיע לשוק בשתי גרסאות שונות - Smart Tab P10 ו-Smart Tab M10, כשביניהם בעיקר הבדלים צנועים למדי מתחת לפני השטח. ראשית, מדובר בטאבלטים סטנדרטיים לכל דבר ועניין. הם כוללים מבנה סטנדרטי, כשבחזית מסך LCD בגודל 10 אינץ' וברזולוציית Full HD. מערכת ההפעלה שהם מריצים היא אנדרואיד 8.0, וניתן לבצע בהם שימוש כטאבלט אנדרואיד סטנדרטי לחלוטין.
אלא שהשניים מגיעים עם תחנת עגינה ייעודית, וברגע שהצרכן מניח אותם בתחנת העגינה, הופכים השניים לרמקול חכם ביתי. הם נעים על גבי העוזרת הוירטואלית של אמזון, Alexa, ובעת חיבורם לתחנת העגינה מוצג בפני המשתמש ממשק ייעודי הדומה לזה של הרמקול החכם בעל המסך Echo Show. תחנת העגינה, שמכונה Smart Dock, כולל 2 רמקולים בהספק 3 וואט, 3 מיקרופונים לזיהוי המשתמש, כפתור השתקה לביטול המיקרופון ומקשים לוויסות עוצמת השמע.
צמד הטאבלטים מגיעים עם מערכת השבבים לשוק הנמוך Snapdragon 450. ה-Smart Tab P10 כולל 4 רמקולים קדמים בטכנולוגיית Dolby Atmos, זיכרון אחסון בנפח של 64GB ועד ל-4GB RAM, יחד עם מצלמה קדמית ברזולוציית 5 מגה פיקסל עבור שיחות וידאו ומצלמה ראשית ברזולוציית 8 מגה פיקסל. דגם ה-Smart Tab M10 מגיע עם 32GB אחסון פנימי וזיכרון RAM נפח מירבי של 3GB. כמו כן, נמצא מצלמה קדמית ברזולוציית 2 מגה פיקסל ומצלמה אחורית ברזולוציית 5 מגה פיקסל.


את ה-Lenovo Smart Clock תציע היצרנית לרכישה במחיר של 79.99 דולר, בעוד הטאבלטים יוצעו לרכישה במחיר של 199.99 ו-299.99 דולר עבור ה-Smart Tab M10 ו-P10, בהתאמה.


מקור