תערוכת CES 2019 יצאה לדרכה, ומבול ההכרזות לא מאחר לבוא. בין הראשונות להציג את הטכנולוגיות החדשות שלהן בתערוכה זו לא אחרת מאשר סמסונג, שחשפה באופן רשמי דור חדש למסכי MicroLED בפיתוחה. מסכי ה-MicroLED החדשים של סמסונג מגיעים בשני גדלים - 75 אינץ' ו-219 אינץ' המכונה גם בשם The Wall.
צגי המיקרו-לד החדשים בפיתוחה של הענקית הקוריאנית אמנם מגיעים בשני הגדלים המצויינים מעלה כמוצר מדף, אך בסמסונג מציינים כי למסכי המיקרו-לד יכולות מודולריות שיאפשרו ליצור כל גודל אפשרי. משמעות הדבר היא שניתן לחבר יחדיו מספר צגים בגדלים שונים על מנת ליצור מסך אחד גדול, כאשר המסך שנוצר יכול להיות בכל בצורה אפשרית.


המסכים מסוגלים להתאים עצמם בהתאם לכמות הצגים המחוברים יחדיו לצורך יצירת מסך אחד, כאשר אין כל מגבלה על יחס הצפייה, והתוכן יתאים עצמו בהתאם לאופן חיבור המסכים המודולריים. בסמסונג אף מדגישים תמיכה בכל יחס צפייה סטנדרטי - החל מ-16:9 ועד ל-21:9, ואף תמיכה ביחסי צפייה שאינם סטנדרטיים כדוגמת 32:9 ו-1:1. המסכים מגיעים ברזולוציית 4K סטנדרטית, אך זו תשתנה ותגדל עם חיבור של כל מודול תצוגה.
היצרנית ממשיכה ומתגאה בכך שבין מסך למסך, אם תהיתם, כמעט ואין כל שוליים - כך שחיבור בין מספר מסכים לא יוביל לשוליים בולטים המפרידים בין צג לצג. בסמסונג אף הדגימו מספר פעמים חיבור בין מסכים שונים, המציג התאמת תוכן מיידית בהתאם לכמות המסכים המחוברים, צורת המסכים ועוד. בכל הנוגע לצורה - תצורת המסכים אינה חייבת להיות סטנדרטית, כאמור, ועיצוב המסכים יכול להתבצע בכל צורה שיחפוץ בה המשתמש.


בכל הנוגע ליכולות מסכי ה-The Wall שלה, מציינת החברה כי אלו מביאים מגוון יכולות מתקדמות הודות לשימוש בצג MicroLED בהשוואה ל-LED סטנדרטי. כך, נמסר כי הטלוויזיות יציגו שחורים עמוקים יותר וצבעים חיים יותר. הטלוויזיות תומכות בתקן HDR10+. כמו כן, יהיו המסכים עמידים בפני מים ואבק, כאשר הסיבה לכך היא שנראה כי הם פונים לשוק העסקי - ומיועדים לשילוב בתנאי מזג אוויר משתנים, בסביבה שאינה בהכרח מקורה.