מותג המיקסרים ומוצרי החשמל למטבח האמריקאי, KitchenAid מבית תאגיד Whirlpool, מוכר לנו בעיקר הודות למיקסרים המקצועיים ומוצרי החשמל השונים אותם הוא מייצר. אלא שכעת, לקראת תערוכת CES 2019 שבלאס וגאס, החליטה החברה להציג בפנינו מוצר חדש ומעניין במיוחד: רמקול חכם בעל מסך (או מסך חכם, אם תרצו), המיועד למטבח, לחובבי בישול או לטבחים.
המסך החכם של KitchenAid מגיע אלינו עם מסך בגודל 10 אינץ' המשולב בחזית, כאשר חלקו הקדמי מגיע בצבע השחור ואילו יתר גופו מגיע בצבע כסוף. כחלק ממטרת החברה לייעד את המסך החכם שלה ככזה הפונה לבשלנים וטבחים, המסך מציע עמידות בפני מים בתקן IPX5 (עמידות בפני התזות מים בלבד). הרמקול החכם מגיע עם מערכת ההפעלה של גוגל Android Things, המיועדת בין היתר למוצרי בית חכם.


בהתאם לכך, העוזרת הוריטואלית Google Assistant מוטמעת על גבי המסך החכם, כך שניתן יהיה לבצע שימוש בפקודות קוליות לצורך חיפוש וצפייה בסרטונים ביוטיוב, ביצוע שיחות וידאו ועוד. מסך הרמקול הינו מסך מגע, כך שניתן יהיה לבצע בו שימוש לא רק באמצעות פקודות קוליות - אלא גם באמצעות מגע.


כניסתה של KitchenAid לשוק המסכים החכמים בהחלט מעניינת, ועשויה להציג בפנינו כיוון עתידי אותו אנו צפויים לראות בעתיד - יותר ויותר חברות מעולמות האלקטרוניקה, ולא בהכרח יצרניות סמארטפונים, ינסו לפלס דרכן אל שוק הרמקולים החכמים המתעצם ומתפתח בקצב מסחרר בימים אלו.


נכון לרגעים אלו טרם פירסמה החברה את מחירו של המסך החכם, אך זה צפוי לנוע סביב 200 דולר.


מקור