במהלך חודש אוגוסט האחרון, חשפה באופן רשמי ענקית מוצרי המחשוב הלביש, חברת פיטביט, את צמיד הכושר החכם החדש בפיתוחה, Fitbit Charge 3, שמחליף בתפקידו את הדור הקודם בסדרה, Charge 2. כעת, מספר חודשים לאחר ההכרזה הבינלאומית, משיקה החברה את צמיד הכושר החכם בשוק הישראלי, זאת באמצעות ייבוא רשמי של חברת באג מולטיסיסטם. המחיר: 699 שקלים.




ה-Fitbit Charge 3 מגיע לשוק כשדרוג משמעותי למדי בהשוואה לקודמו. הוא מציע מסך מגע קטנטן מסוג OLED המציג תוכן בשחור ולבן בלבד, ומסביבו נמצא מעטפת אלומיניום. רצועות הצמיד, שיגיעו באריזת המכשיר בגדלים Small ו-Large, עשויות מסיליקון. בגב הצמיד נמצא מד דופק מובנה, שינטר אחר קצב הלב של המשתמש באופן קבוע (במצבי אימון ומנוחה).


הצמיד החדש של פיטביט מגיע עם עמידות בפני מים עד לעומק של 50 מטר, כך שהמשתמשים יוכלו לשחות איתו ופעילות גופנית זו תהא מנוטרת גם היא. כמו כן, מסוגל ה-Fitbit Charge 3 לנטר אחר השינה של המשתמש באופן אוטומטי, מציע סטטיסטיקות בנושא הזמינות באפליקציה וכן מספק תזכורת למשתמש מתי עליו לישון.




בכל הנוגע לחיי סוללה, ה-Charge 3 של פיטביט מציע עד ל-7 ימי עבודה תחת מחזור טעינה אחד, אך כמובן שנתון זה ישתנה בהתאם לשימושים השונים שיבוצעו בו. הצמיד מסוגל לזהות כאשר המשתמש מתחיל בפעילות גופנית מסויימת, וכן מסוגל לזהות את סוג הפעילות - ריצה, שחייה ועוד, כאשר המידע מסתנכרן אל מול אפליקציית פיטביט. בכל הנוגע לחיישנים השונים, נמצא מד גובה, שבב רטט, רכיב המאפשר את מדידת רמת החמצן בדם ומד דופק אופטי.