יצרנית הסמארטפונים הגדולה ביותר בעולם, סמסונג, מודיעה באופן רשמי על קיומו של אירוע הכרזה בתאריך ה-11 באוקטובר 2018, יום חמישי. באירוע, אותו מכנה החברה "A Galaxy Event", תציג ענקית הטכנולוגיה מכשיר חדש לאחת מסדרות "גלקסי" המגוונות שלה. אירוע ההכרזה של החברה מתוכנן ליומיים בלבד לאחר אירוע הכרזת מכשירי ה-Pixel 3 של גוגל, כשבוע לאחר חשיפת ה-LG V40 וזמן קצר לקראת השקת ה-Huawei Mate 20. ייתכן כי הסיבה לכך היא נסיונותיה של סמסונג להצליח ו"לגנוב" קצת מאור הזרקורים שיקבלו המכשירים השונים בימים אלו.
בהודעה שהפיצה היצרנית לעיתונות לא נרשמו פרטים אודות תוכניות האירוע, כך שבשלב זה לא ידוע כלל מה מתכננת החברה להשיק באירוע. נוכח ניסוח ההודעה לעיתונות ותמונת הטיזר שהגיעה עימה (מוצגת מעלה), ניתן להסיק כי ייתכן ובסמסונג מעוניינים להשיק סמארטפון המתמקד בצילום ואולי אף מאפשר זום אופטי של עד פי 4 או לחילופין כולל 4 חיישני צילום נפרדים. דיווח של אתר Sam Mobile מעיד על כך שהמכשיר המדובר עשוי לקבל את שם המותג Galaxy A9 2018.


מתוך הודעת סמסונג לעיתונות בדבר אירוע ההכרזה:

"ליכדו [Capture] את הכיף עם סמסונג כשהחברה חוגגת את השקתו של מכשיר חדש ב"אירוע גלקסי" שיתרחש ב-11 באוקטובר, 2018"


אף על פי שניתן להעריך כי סמסונג מתכננת להכריז על סמארטפון חדש המתמקד בצילום, החברה מעולם לא ציינה זאת מפורשות. למעשה, ייתכן כי זו מעוניינת בכלל להשיק טאבלט חדש או כל מוצר אחר לסדרת "גלקסי" המגוונת שלה. דיווחים קודמים ברשת העידו על כך שהיצרנית עומלת בימים אלו על פיתוחו של טאבלט חדש עם מסך בגודל 17.5 אינץ'. נוסף על כך, דיווחים אחרים גם העידו על תוכניות החברה להשיק שני סמארטפונים חדשים לשוק הבינוני-נמוך - Galaxy J6 Plus ו-Galaxy J4 Plus, אז בהחלט אפשרי שסמסונג תנצל את ההזדמנות ותציג גם את שני אלו באירוע.


מקור 1 | 2 | 3