בחודש הבא צפויה חברת וואן פלוס הסינית להציג בפנינו את מכשיר הדגל הבא בפיתוחה, שככל הנראה יקבל את שם המותג המסחרי OnePlus 6T. כעת, כחודש לקראת אירוע ההכרזה הצפוי להתרחש ב-17 באוקטובר, מאשרת היצרנית כי ספינת הדגל הבאה שלה לא תציע את שקע ה-3.5 מ"מ לחיבור אוזניות או כל אביזרי ואמצעי שמע אחרים.
את הדברים מאשר לא אחר מאשר מנכ"ל ומייסד שותף בחברה, קארל פיי, בראיון לאתר Tech Radar. במסגרת ראיון זה מציין פיי כי זהו הזמן הטוב ביותר מבחינת החברה לוותר על שקע האוזניות. הסיבה לכך, נמסר, היא שבבדיקה שביצעה וואן פלוס נמצא כי 59% מחברי הקהילה שלה רכשו אוזניות אלחוטיות, נתון שלטענת פיי גבוה אף עוד יותר כיום. עבור אלו שלא מבצעים שימוש באוזניות אלחוטיות, נמסר כי וואן פלוס תשלב ישירות באריזה מתאם 3.5 מ"מ ל-USB Type-C, בדומה לחברות אחרות.


מתוך הדברים שמסר קארל פיי לאתר Tech Radar, בתרגום חופשי לעברית:

"באמצעות הסרת השקע פינינו עוד שטח, מה שיאפשר לנו לשלב עוד טכנולוגיות חדשות במוצר. אחד מהדברים המשמעותיים הוא משהו שהמשתמשים שלנו ביקשו מאיתנו, חיי סוללה משופרים [...] אנחנו מוסיפים מתאם באריזה, ובכך מאפשרים להשתמש באוזניות 3.5 מ"מ באופן נורמטיבי".
עוד מוסר בכיר החברה כי בשטח שתפנה הסרת השקע, תוכל החברה לבצע שימוש לצורך הטמעת טכנולוגיות אחרות. כך, ייתכן כי תבחר החברה לשפר את חיי הסוללה באמצעות הגדלת הקיבולת שלה, פיצ'ר אותו טוען פיי כי משתמשי החברה ביקשו. מלבד הגדלת קיבולת הסוללה, טכנולוגיה חדשה שתשלב החברה ב-OnePlus 6T תגיע בדמותו של קורא טביעות אצבע המשולב מתחת למסך. את הוספת הקורא הביומטרי מתחת למסך אישרה וואן פלוס לאתר CNET מוקדם יותר החודש.


מקור