בצל הכרזותיה של ענקית הטכנולוגיה האמריקאית, אפל, שהציגה אמש (ד', 12.9) את דור מכשירי האייפון הבאים שלה, הודיעה מוקדם יותר היום חברת הטכנולוגיה מקוריאה הדרומית, LG Electronics, על קיומו של אירוע הכרזה ב-3 באוקטובר, יום רביעי, בעוד כשלושה שבועות מהיום. במסגרת אירוע ההכרזה תחשוף היצרנית את ספינת הדגל הבאה לסדרת V, היא כמובן ה-LG V40 ThinQ.
אירוע ההכרזה שייערך בתחילת החודש הבא למעשה ישלב בין שני אירועים שיתרחשו בהפרש של מספר שעות האחד מן השני. הראשון מביניהם יתקיים בניו יורק ב-3 באוקטובר, בשעה 17:00 (שעון מקומי), ואילו ב-4 באוקטובר בשעה 10:00 (שעון מקומי), יתקיים אירוע נוסף בסיאול, דרום קוריאה, מולדת היצרנית. במסגרת שני האירועים תציג החברה לקהל המקומי ולעולם כולו את יכולותיו, עיצובו ומפרטו של סמארטפון הדגל הבא בפיתוחה.


חרושת השמועות שסובבת את ה-V40 כבר הספיקה לחשוף בפנינו חלק ניכר מיכולותיו ואף עיצובו. ראשית, על פי כל הדיווחים, נראה כי קווי העיצוב העיקריים של המכשיר ישארו זהים לדור הקודם, מלבד מספר שינויים קטנטנים: מבנה המכשיר ישלב סנדוויץ' זכוכית עם מסגרת עשויה אלומיניום ובחזית נמצא צג מסוג P-OLED בגודל של 6.4 אינץ' עם חריץ בולט בחלקו העליון ושוליים דקים.
בגב ה-LG V40 ישולב מערך צילום משולב הכולל 3 חיישני צילום שונים ברזולוציית 12 מגה פיקסל (חיישן ראשי עם מפתח צמצם f/1.5); חיישן ברזולוציית 16 מגה פיקסל (חיישן משני עם זווית צילום רחבה ומפתח צמצם f/1.9); וחיישן נוסף עם עדשת טלפוטו, שיגיע ברזולוציית 12 מגה פיקסל ויציע מפתח צמצם של f/2.4 (צפוי לאפשר זום אופטי של לכל הפחות פי 2). יתר המפרט מוכר: שבב Snapdragon 845, זיכרון RAM בנפח של 6GB, טכנולוגיית BoomBox לאודיו עוצמתי שתשלב הפעם שני רמקולים במקום אחד עם ה-G7, סוללת 3,300mAh ו-64 או 128 גיגה-בייט של זיכרון אחסון פנימי.


מקור