מכשיר שמיעה מחובר לאינטרנט
חברת Oticon מייצרת מכשיר שמיעה המתחבר באמצעות קישורית Bluetooth אל סמארטפון עם מערכת הפעלה iOS או אנדרואיד, כשהתוכנה שלו תומכת בחיבור לאפליקציית IFTTT. שירות זה מאפשר ליצור תרחישים אוטומטיים שיפעלו ברקע, כך שאם מישהו מצלצל בדלת בפעמון המחובר, מכשיר השמיעה ישמיע חיווי קולי.

המכשיר משווק ברחבי העולם כבר עכשיו.בדיקת עיניים באייפון
EyeQueהוא מכשיר משולב אפליקציה המאפשר לבדוק את טיב הראייה דרך תשעה מבחנים שונים, שבסופו של דבר אפשר לקחת לרופא עיניים לאמת אותם. לא מדובר בתחליף לרופא עיניים מקצועי, אך הדבר מספק חיווי יחסית מדויק לגבי מצב הראייה.המכשיר מתלבש על מכשיר האייפון, כשהאפליקציה מציגה שני קווים צבעוניים. על ידי לחיצה מקשי הפלוס והמינוס, על המשתמש לאחד את שני הקווים יחד. בסופו של דבר מתקבלת תוצאה.

לא מדובר במכשיר שימושי במיוחד, אלא בכזה שיכול לסייע לרופאים הפועלים במקומות מרוחקים שבהם אין גישה לציוד אופטיקה מתקדם.

האייקיו כרגע בסיום פרויקט הקיקסטארטר שלהם עם מימון של מעל 500% והוא יהיה זמין לרכישה החל מיום חמישי.לשלוט במחשב מהרגליים
מכשיר ה-3D Rudder מאפשר לשלוט בדמויות על המסך דרך הטיית המתקן על צירו. המכשיר מתחבר אל המחשב דרך כבל או באופן אלחוטי, תלוי בדגם, והוא מסוגל לתפקד גם כמקלדת בסיסית. כך מסוגל המכשיר לסייע לאנשים המוגבלים בידיהם או לאלו הרוצים חווית משחק יותר מקיפה וכוללת. מחירו 180 דולר והוא זמין לרכישה כעת.