אמש (ג', 14.05) קיימה חברת הטכנולוגיה ויצרנית הסמאטרפונים הסינית, וואן פלוס, אירוע הכרזה מפוצל שהתרחש במספר ערים בעולם במקביל. במרכז האירוע אמנם לקחו את מרבית תשומת הלב זוג מכשירי הדגל שיובילו את החברה בשנת 2019, אלו הם ה-OnePlus 7 ו-OnePlus 7 Pro. אלא שלצידם הציגה היצרנית גם אוזניות חדשות, הכירו את ה-OnePlus Bullets Wireless 2.
ה-Bullets Wireless 2 מגיעות כדור המשך לאוזניות בעלות שם זהה (מלבד מספר הסדרה, כמובן) שהוכרזו במהלך השנה שעברה. עם זאת, הן מציעות מקצה שדרוגים שמתחיל כבר בעיצובן המשודרג במעט. הן מגיעות בתצורת In Ear ומציעות מבנה מעט יותר מעוגל (וללא תושבת הסיליקון שמונחת בחלל האוזן.


האוזניות תומכות בבלוטות' 5 וב-AptX HD, וכן כוללות כל אחת דרייבר 10 מ"מ לחווית סאונד משופרת. עבור משתמשי הסמארטפונים של OnePlus ישנה אפשרות לצימוד מהיר המזכיר, במעט, את זה של אפל וה-AirPods. באמצעות 3 מקשים הזמינים על רצועת האוזניה הימנית, ניתן לשלוט על השירים, על עוצמת הווליום וכן להעביר בין שני המכשירים האחרונים שחוברו.
בזירת חיי הסוללה מבטיחה החברה עד ל-14 שעות עבודה במסגרת טעינה מלאה אחת. וואן פלוס אף משלבת ב-Bullets Wireless 2 תמיכה בטעינה מהירה שתאפשר למשתמשים לטעון את האוזניות עם 10 שעות עבודה תוך 10 דקות טעינה בלבד. לא ברור כמה זמן נמשכת טעינה מלאה.


יחד עם השדרוגים, בוואן פלוס דואגים גם לעלייה משמעותית במחיר. בזמן שהדור הראשון הגיע במחיר של 69 דולר, ה-Bullets Wireless 2 מתומחרות ב-99 דולר (כ-360 שקלים). מדובר בעליית מחיר משמעותית מאוד של קרוב ל-50 אחוזים. האוזניות צפויות להגיע לישראל, אך מועד השקתן ומחירן לצרכן אינו ידוע.


מקור