מוקדם יותר החודש חלף מכשיר השוק הנמוך מבית שיאומי, ה-Redmi 7, באתר האינטרנט של משרד התקשורת הסיני, TENAA, שם נחשפו באופן חלקי מפרטו כמו גם תמונותיו. כעת, בצעד מהיר למדי, מודיעה היצרנית הסינית על קיומו של אירוע הכרזה ב-18 במרץ במרכזו היא תחשוף את המכשיר.
האישור הרשמי לאירוע הכרזה מגיע יחד עם טיזר ראשון ובו מוצג ה-Xiaomi Redmi 7 במלוא הדרו. כפי שנראה בתמונה, המכשיר אכן יגיע עם קווי עיצוב דומים לרדמי נוט 7: בחזית משולב מסך בעל שוליים דקים וחריץ בצורת טיפה (כנראה יגיע בגודל 6.26 אינץ'), וזה יתעגל אל מסגרת עשויה מתכת עליה ישולבו מימין כפתורי ויסות הווליום וכפתור הנעילה/כיבוי. גב המכשיר יהיה עשוי זכוכית הזמינה במגוון צבעים, ועליו ישולבו קורא טביעות אצבע וכן זוג מצלמות אחוריות.


מערך הצילום הכפול של הרדמי 7 משלב בין חיישן 12 מגה פיקסל ראשי לחיישן 5 מגה פיקסל משני, ואילו בחזית תשולב מצלמת 8 מגה פיקסל. מערכת השבבים שתניע את הסמארטפון היא ככל הנראה Snapdragon 632, בשילוב עם 2, 3 או 4 גיגה-בייט של זיכרון RAM, המוצמדים ל-16, 32 או 64 גיגה-בייט של זיכרון אחסון פנימי.
מתחת לפני השטח משולבת סוללת 3,900mAh שתטען דרך מחבר מיושן מסוג MicroUSB, זאת בזמן שמרבית שוק הסלולר כבר ביצע את המעבר הנדרש ל-USB Type-C. ה-Xiaomi Redmi 7 יגיע לשוק בצבעים שחור, אדום, כחול, ורוד, לבן, ירוק, סגול ואפור, ומחירו צפוי לנוע בין 800 ל-1,000 יואן סיני (בין כ-435 ל-כ545 שקלים).


מקור 1 | 2