במהלך החודשים האחרונים החלו לצוץ רשת דיווחים המתייחסים לעבודתה של אפל על ה-AirPods 2, הדור השני לאוזניות האלחוטיות הפופולריות ביותר בייצורה ובין הפופולריות שראינו בשוק האוזניות הבינלאומי. כעת, כשאנו עוד נמצאים בראשית 2019, דיווח חדש שעולה לרשת ביממה האחרונה מתיימר לחשוף פרטים נוספים בנושא העיצוב, היכולות, המבנה והמחיר שלהן.
על פי הדיווח, ה-AirPods 2 יגיעו לשוק עם קווי עיצוב זהים באופן כמעט מוחלט לדור הנוכחי - אוזניות כפתור בעלות רגל ארוכה למדי, מראה נוצץ וממשק מבוסס מגע. ברמה החיצונית, נמסר כי אפל תשלב באוזניות ציפוי חדש שיסייע לאחיזה טובה יותר ובו מבצעת כיום שימוש גוגל בדגמי ה-Pixel 3 שלה. כמו כן, עשויה החברה להציע עם האוזניות החדשות וריאציית צבע נוספת - שחור (או אולי אפור חלל).


הדור השני בסדרת אייר-פודס של אפל, כך עולה מתוך הדיווח, ישלב חיישנים חדשים שיסייעו להן לנטר ולעקוב אחר המדדים הגופניים והפיזיים של המשתמש. בין אלו ייתכן שישולב מד דופק שיסייע לעקוב אחר קצב הלב של המשתמש בפעילות גופנית או במנוחה, ללא חיבור אביזרים או מכשירים נוספים. בזירת חיי הסוללה תשולב סוללה בקיבולת דומה לדור הנוכחי, כזו שלא תציע שיפור.
עוד בנושא ה-AirPods 2, נמסר כי האוזניות עשויות להגיע עם מחיר מעודכן, כזה שיכול להגיע עד לכ-200 דולר, בניגוד למחיר של 159 דולר עבור הדור הנוכחי. את השקת האוזניות עשויה החברה לבצע באירוע הכרזה שייערך בחודשים הקרובים, ובו היא תציג גם את ה-iPad Mini 5 ואת דגם 2019 לסדרת iPad 9.7. במועד דומה עשויה החברה להשיק את משטח הטעינה הכפול AirPower עליו היא הכריזה לפני זמן רב.


מקור 1 | 2 | 3