חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים

שיאומי חושפת פרטים אודות הסמארטפון המתקפל שלה

שיאומי משחררת הודעה רשמית המתייחסת לסמארטפון המתקפל עליו היא עובדת, ומאשרת כי הוא ישלב מסך בעל 2 אפשרויות קיפול שישמש גם כטאבלט

אלי כהן |  12/02/2019

גם אם הם לא יושקו בשוק הבינלאומי באופן רחב ופופולרי כמו הסמארטפונים הסטנדרטיים של היום, שוק הסמארטפונים המתקפלים צפוי להיות חוד החנית של שנת 2019. אחרי אישורן הרשמי של סמסונג ו-Huawei בדבר כוונתן להציג סמארטפון מתקפל ב-MWC 2019, משחררת חברת שיאומי הצהרה רשמית בה היא משתפת אותנו בפרטים ראשונים על הסמארטפון המתקפל שלה. כך הוא עשוי להיראות.


שיאומי חושפת פרטים אודות הסמארטפון המתקפל שלה


בהצהרה רשמית שמסרה שיאומי לאתר LetsGoDigital ההולנדי, אישרה החברה את הפרטים הראשונים על המכשיר המתקפל. הסמארטפון לא יהיה סמארטפון מתקפל הדומה לאב הטיפוס שחשפה סמסונג בשנה שעברה, אלא יגיע עם מסך מתקפל כפול - כזה המאפשר קיפול משני צדדים שונים.


המכשיר, שעשוי לקבל את השמות Xiaomi Mix Flex או Xiaomi Dual Flex, יוכל לעבוד ב-3 תצורות שונות: מצב טאבלט בו הוא פתוח לחלוטין, מצב בו הוא מקופל משני צידיו (Double Folded) ומצב בו הוא מקופל מצד אחד בלבד (Single Folded). מדובר בתצורה ייחודית שטרם ראינו בשוק, ובשיאומי מציינים כי הם יהיו לחברה הראשונה שיציעו סמארטפון מתקפל שכזה.


שיאומי חושפת פרטים אודות הסמארטפון המתקפל שלה


כמו כן, מציינת החברה בהודעתה כי את המסך פיתחה היצרנית בשיתוף פעולה עם שותפותיה בשרשרת האספקה וממשק המשתמש MIUI יריץ גרסה ייעודית המסוגלת להתאים את עצמה לתצורות המסך השונות. לצד ההצהרה של שיאומי, משחרר אתר LetsGoDigital תמונות הדמיה המציגות כיצד עשוי להיראות המכשיר המתקפל שתיארה שיאומי בהודעתה (מצורפות לאורך הכתבה).


על המכשיר המתקפל שלה עשויה שיאומי להכריז בתערוכת MWC 2019, שם היא תקיים אירוע הכרזה ב-24 בפברואר.


מקור

מעוניין שנשלח לך סקירות וחדשות למייל?
בהרשמה אני מאשר קבלת עדכונים וחדשות בדוא"ל
loader image

המוצרים המבוקשים בקטגוריית טלפונים סלולריים

יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.4 אינטש,
מערכת הפעלה:A...,
החל מ- 2,426 ₪
מתוך 52 חנויות
יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.7 אינטש,
מערכת הפעלה:A...,
החל מ- 1,208 ₪
מתוך 48 חנויות
יצרן:Xiaomi,
גודל מסך:6.53 אינטש,
מערכת הפעלה:A...,
החל מ- 885 ₪
מתוך 32 חנויות
יצרן:Samsung,
גודל מסך:6.8 אינטש,
מערכת הפעלה:A...,
החל מ- 3,469 ₪
מתוך 39 חנויות
אלי כהן - כתב חדשות

אלי כהן - כתב חדשות

כתב וסוקר טכנולוגיה
בן 23 מהעיר באר שבע, יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, בעבר שימש בתפקיד כתב ועורך באתרי טכנולוגיה ישראליים, כיום כתב וסוקר טכנולוגיה המתמחה בתחום המובייל והסלולר ויזם המעורב בהקמת חברת סטארט-אפ חדשה בשוק הסלולר הישראלי.
לפניות: support@wisebuy.co.il