ארבעה חודשים אחרי ההשקה, חברת LG והיבואן רונלייט החלו במכירה המוקדמת של מכשיר הדגל הנוכחי - ה-V40.

חברת LG הכריזה על מכשיר הדגל V40 בתחילת חודש אוקטובר האחרון אותו שיווקה בעיקר באסיה וארה"ב, אך לא באירופה ובמזרח התיכון, וכעת באיחור משמעותי, ורק שלושה ימים לפני הכרזת ה-V50 בתערוכת הסלולר בברצלונה, המכשירים יגיעו לחנויות בישראל.

LG V40 ThinQ מגיע לישראל


היבואנית הרשמית של מוצרי המובייל של LG בישראל, רונלייט דיגיטל בע"מ, תחל במכירה המוקדמת של ה-V40 כבר היום במחיר רשמי של 3,249 שקל לגרסה הכוללת 6GB RAM ו-128GB אחסון פנימי.


המכשיר יגיע למדפים וללקוחות שביצעו הזמנה מוקדמת ב-21 בפברואר - עוד עשרה ימים בדיוק. אלו שירכשו את ה-V40 במסגרת המכירה המוקדמת יקבלו זרוע לרכב עם יכולות טעינה אלחוטית, כיסוי סיליקון ומגן מסך או רמקול-רדיו ביתי עם משטח טעינה אלחוטית. על פי החברה, הטבות אלה הן בשווי של 600 שקל.
השקת ה-LG V40 בישראל מגיעה בטיימינג מאכזב במיוחד. החברה פספסה את גל ההשקות של המחצית השנייה לשנת 2018 - במסגרתו הגיעו לישראל ה-Galaxy Note 9, סדרת Mate 20 של וואווי וה-OnePlus 6T. ואם זה לא מספיק, 3 ימים בלבד לאחר השקת ה-V40, תכריז היצרנית על מכשיר הדגל הבא בפיתוחה, ה-LG G8 ThinQ ועל ה-V50. מדובר בתזמון לקוי בהחלט שצפוי להקשות על החברה במכירות מוצריה בשוק המקומי.


LG V40 ThinQ מגיע לישראל


ה-LG V40 ThinQ מגיע אלינו עם קווי עיצוב דומים לדור הקודם, מלבד מספר שינויים חיצוניים בולטים: בגבו נמצא כעת 3 חיישני צילום כחלק מהמערך הראשי, ובחזית נמצא מסך P-OLED בגודל 6.4 אינץ' עם חריץ בולט וכן זוג חיישני צילום עבור מצלמת הסלפי. מתחת למכסה המנוע תשולב מערכת השבבים Snapdragon 845, סוללת 3,300mAh, זיכרון אחסון ניתן להרחבה בנפח 128GB ו-6GB RAM.