במהלך חודש ינואר האחרון חשפה סמסונג בפעם הראשונה את סדרת מכשירי השוק הבינוני-נמוך החדשה שלה - Galaxy M, שצפויה להוות מחליפתן של כל הסדרות המוכרות של החברה בשוק הבינוני והנמוך, בהן גלקסי J, On ו-C. כראוי לכך, לא תסתפק היצרנית בשני הדגמים שהוצגו במעמד חשיפת הסדרה ( גלקסי M10 ו-M20), ובכוונתה להציג בקרוב דגם נוסף שיקבל את השם Samsung Galaxy M30.
כעת, הדלפה חדשה מביאה אלינו מידע חדש בעניין מפרטו וקווי העיצוב של הגלקסי M30. לפי זו, המכשיר יגיע עם עיצוב זהה ליתר הדגמים - הוא ישלב מסך מסוג Infinity V עם שוליים דקים וחריץ בצורת האות V בחלקו הקדמי, בעוד בגבו נמצא קורא טביעות אצבע ביומטרי. משמאל לקורא הביומטרי ישולב מערך הצילום הראשי של המכשיר, שישלב לא פחות מ-3 חיישני צילום: חיישן 13 מגה פיקסל ראשי ושני חיישנים משניים ברזולוציית 5 מגה פיקסל כל אחד.


שני חיישני המשני צפויים לספק האחד זווית צילום רחבה והשני עשוי להוות חיישן עומק עבור צילומי פורטרט או חיישן עם עדשת טלפוטו עבור ביצוע זום אופטי של עד פי 2 ללא פגיעה מהותית באיכות. מימדי המכשיר יעמדו על 75.1 מ"מ רוחב ו-159 מ"מ אורך, כך שהמסך שיגיע עימו יהיה בגודל שעשוי לנוע סביב 6.4 אינץ'.בתמונה: גלקסי M20


מתחת לפני השטח, כך על פי דיווחים והערכות, נמצא את מערכת השבבים Exynos 7904 בפיתוחה סמסונג, סוללה בקיבולת של 5,000mAh, מערך זיכרון שמציע עד 4 או 6 גיגה-בייט RAM ועד 64GB של זיכרון אחסון פנימי (או אולי אף 128GB) עם אפשרות להרחבה ועוד. מערכת ההפעלה, יש לקוות, תהא אנדרואיד 9.0 פאי שתרוץ ישירות מן הקופסה.


מקור