מותג "G" מבית ענקית הציוד ההיקפי והאביזרים, חברת לוג'יטק, חושף היום (ג', 05.02), סדרת אוזניות גיימינג חדשות הכוללת לא פחות מ-4 דגמים שונים. כל הדגמים יהיו זמינים במסגרת רכישה מוקדמת בישראל דרך רשת KSP החל מהיום, וניתן יהיה להשיגם אצל המשווקים המורשים כבר ב-25 בפברואר, כשלושה שבועות מהיום.
הדגם היקר והטוב ביותר מבין ארבעת האוזניות החדשות של החברה הוא ה-Logitech G935. מדובר באוזניות אלחוטיות, המציעות חיי סוללה של עד 12 שעות עבודה רצופות. האוזניות מגיעות עם תאורת RGB ההולמת את שיוכן לשוק הגיימינג, והן מציעות תמיכה בטכנולוגיית LightSync Wireless Gaming המכוונת לשוק הגיימינג באופן ייעודי, ומטרתה לספק סאונד נטול דיליי ככל ניתן.


ה-G935 כוללות דרייבר 50 מ"מ לאספקת אודיו באיכות גבוהה עם באסים עמוקים, כך לטענת החברה, ואף תומכות בטכנולוגיית DTS Headphone:X2.0 לסאונד בסראונד. אוזניות אלו מציעות רפידות בגימור עור, מיקרופון 6 מ"מ עם טכנולוגיית ביטול רעשים. את ה-G935 תצי החברה לרכישה בישראל במחיר של 849 שקלים. דגם ה-Logitech G635 נחשף גם הוא היום, ומדובר למעשה בגרסה מעט פחות מתקדמת וחוטית לדגם ה-G935.
גם פה ישנה תמיכה בטכנולוגיית LightSync Wireless Gaming, תאורת RGB, תמיכה בקונסולות והן במחשבים, סאונד ב-7.1 ערוצים, מיקרופון ייעודי עם טכנולוגיית ביטול רעשים (מיקרופון מתקפל) ועוד. את רפידות העור יחליפו רפידות בד. את אוזניות אלו מציעה החברה בישראל במחיר מומלץ של 699 שקלים. שתי אוזניות נוספות שחשפה החברה, דגמי G432 ו-G322, מציעות גם הן סאונד סטריאו, מיקרופון עם טכנולוגיית ביטול רעשים ותמיכה בקונסולות המשחק או במחשבים. השתיים יושקו בישראל באותו המועד ובמחיר של 399 ו-299 שקלים, בהתאמה.