ה-Mi Max 3, בין הסמארטפונים הבודדים שעוד אפשר לכנות בשם "פאבלט" עם מסך בגודל של 6.9, עלה על מדפי החנויות בישראל לפני חודשים ספורים, אך נראה שדור ההמשך שלו קרוב משציפינו. הדלפה חדשה שמקורה בסין חושפת פרטים ראשונים על ה-Mi Max 4.
המכשיר העצום הבא של שיאומי יגיע, לפי השמועה, בשתי וריאציות שונות - Xiaomi Mi Max 4 ו-Mi Max 4 Pro. שתיהן ישלבו מסך גדול מתמיד - 7.2 אינץ' ברזולוציית Full HD Plus, עם חריץ "טיפה" בולט בחלקו העליון של הצג ושוליים דקים. בחלקו האחורי של המכשיר, שעשוי להגיע אלינו במבנה זכוכית המיישר קו עם יתר מוצרי הפרימיום של החברה, נמצא זוג מצלמות - הראשית מביניהן תגיע ברזולוציית 48 מגה פיקסל. בחלקו הקדמי של המכשיר תשולב מצלמת 20 מגה פיקסל.


מתחת למסך העצום תשולב סוללה בקיבולת מרשימה מאוד של 5,800mAh, עם תמיכה בטעינה מהירה בהספק של עד 18 וואט דרך שנאי תומך שיגיע ישירות באריזה. ההבדלים בין שתי גרסאות המי מקס 4 מגיעים בזירת האחסון ויכולות העיבוד. ה-Mi Max 4 בגרסה הסטנדרטית יגיע עם Snapdragon 660 בשילוב עם 4 או 6 גיגה-בייט RAM ו-64 או 128 גיגה-בייט של זיכרון אחסון פנימי.
ה-Xiaomi Mi Max 4 Pro, מנגד, ישלב את מערכת שבבים החדשה בפיתוח קוואלקום שפונה לשוק הבינוני-גבוה,ה-Snapdragon 675. לצידה נמצא 6GB RAM כבר בגרסת הבסיס יחד עם 64GB אחסון, וגרסה יקרה יותר שתציע אף 8GB RAM יחד עם 128GB אחסון פנימי. צמד המכשירים יוצעו לרכישה במחיר התחלתי של 1,599 יואן (כ-860 שקלים). המי מקס 4 צפוי גם הוא להגיע באופן רשמי לישראל מספר חודשים לאחר השקתו בעולם.


מקור