בעוד שבועיים, ב-20 בפברואר, תקיים סמסונג אירוע הכרזה בו היא תכריז על סדרת מכשירי הדגל הבאה שלה, גלקסי S10. כעת, הדלפה חדשה שצצה ברשת חושפת כי היצרנית הקוריאנית מתכננת לחשוף מוצר נוסף במעמד אירוע ההכרזה, וזהו שעון הספורט החכם Samsung Galaxy Watch Sport (או: Galaxy Watch Active).
השעון החכם הבא מבית סמוסנג, במקרה שיוכרז עוד החודש, מגיע לשוק כחצי שנה בלבד מאז ההכרזה על הדור הקודם בסדרה, שעון ה-Galaxy Watch. על פי המידע הראשוני שעלה לרשת בנושא זה ונחשף על ידי אתר 91Mobile, ובראשו תמונת יח"צ של השעון, ניתן לאשר כי ה-Watch Sport של סמסונג יגיע עם קווי עיצוב שונים באופן די משמעותי בהשוואה לקודמו.


בחזית נמצא מסך עגול עם זכוכית קמורה בתצורת 2.5D שעוטפת אותו. זו מתמזגת למסגרת מתכת מלוטשת. מצידו הימני של השעון נמצא שני כפתורים יחידים לשליטה על הממשק. נראה שהחוגה המסתובבת שנמצאת בכל הדורות האחרונים של שעוני החברה לא תגיע עם הדור הבא, והמשתמשים יסתפקו בשימוש במסך המגע ובשני הכפתורים היחידים.
כמו כן, השעון צפוי להגיע עם מד דופק, שבב GPS מובנה שיאפשר ניטור אחר מיקום וצעדים גם ללא הסמארטפון, עמידות בפני מים ואבק, יכולת לניטור אחרי השינה ועוד. ה-Galaxy Watch Sport צפוי להציע תמיכה בביקסבי, כמו גם זיכרון RAM בנפח שנע סביב 1GB, זיכרון אחסון בסך 4GB ועוד. נכון לרגעים אלו לא ברור אם החברה תשיק וריאציה נוספת לשעון עם חריץ סים התומך ב-4G LTE.


מקור