ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הקוריאנית, סמסונג, עומלת בימים אלו על פיתוחה של סדרת מכשירים חדשה שתפנה לשוק הבינוני-גבוה, וזו כוללת את הדגמים Samsung Galaxy A10, Galaxy A30, Galaxy A50, Galaxy A70 ו-Galaxy A90. כעת, הדלפה חדשה חושפת מידע חדש ומעניין במיוחד לגבי דגם הפרימיום בסדרה שיחליף את הגלקסי A9 2018, הוא הגלקסי A90.
ההדלפה החדשה מגיעה אלינו ממדליף בעל חשבון הטוויטר Ice Universe שהביא לנו לא מעט הדלפות שהתבררו כנכונות בעבר בעניין סמסונג. לפי זה, החברה מתכננת להשיק את ה-Galaxy A90 2019 עם מסך נטול שוליים ייחודי למדי, כזה שלא יגיע עם חריץ וגם לא עם חור במסך כפי שראינו בדגמי ה-M20 ו-A9s של החברה. הסמארטפון, כך נמסר, ישלב מצלמת סלפי קדמית נשלפת בתצורת פופ-אפ, אותה ראינו עם ה-Vivo NEX S.


המצלמה תשולב במגירה נסתרת על גבי מסגרת המכשיר, ובכל פעם שתדרש לפעולה - צילום תמונה או זיהוי פנים לפתיחת הנעילה, ניתן להעריך, תשלף המגירה ממקומה הודות למנגנון מכני מונע. בחזית הגלקסי A90, אם כך, אנו עשויים למצוא מסך בעל שוליים דקים מדגם New Infinity Display שהציגה לנו היצרנית בנובמבר של השנה שעברה, במסגרת כנס SDC 2018,
הגלקסי A90 2019, כך על פי הידוע לנו עד כה, יגיע כדור ההמשך ל-Galaxy A9 2018 וישלב כבר בגרסת בסיס שלו זיכרון אחסון פנימי בנפח של 128GB יחד עם 6GB RAM (או 8GB בגרסה יקרה יותר). המכשיר צפוי להפוך לרשמי מאוחר יותר השנה, במסגרת אירוע הכרזה שתקיים היצרנית הקוריאנית ובו היא תחשוף גם את יתר דגמי סדרת ה-Galaxy A 2019.


מקור