בעוד כשבועיים, ביום רביעי ה-20 בפברואר, תקיים סמסונג אירוע הכרזה בו היא מתכוונת לחשוף את סדרת מכשירי הדגל החדשה, גלקסי S10, יחד עם הסמארטפון המתקפל Galaxy Fold. זמן קצר לקראת האירוע, אחרי דיווחים, הדלפות וידיעות שחשפו את מרבית הפרטים אודות מכשירי הדגל, סדרת הדלפות שפורסמה בסוף השבוע האחרון מציגה את תמונות היח"צ הראשונות של שלושת סדרת ה-Galaxy S10. כך הם הולכים להיראות.
ראשון מבין השלושה הוא ה-Samsung Galaxy S10e (או: Galaxy S10 Lite). הדלפת המכשיר מציגה אותו כשהוא מגיע עם מסך Super AMOLED שטוח בחזית, יחד עם חור עבור מצלמת הסלפי הקדמית. שולי המכשיר מימין, משמאל ובחלקו העליון יהיו דקים וסימטריים, כאשר השול התחתון יהיה מעט יותר עבה. המכשיר מגיע עם 2 יריעות זכוכית, אחת שמגנה על החזית ואחת שמגנה על חלקו האחורי, שם נמצא שני חיישני צילום ופלאש LED.


על גבי מסגרת המתכת של ה-S10e נמצא משמאל כפתור ביקסבי ושני כפתורים לוויסות הווליום, בעוד מן הצד השני משולב לו קורא טביעות אצבע ביומטרי המתפקד גם ככפתור נעילה/כיבוי. מסך המכשיר יגיע בגודל 5.8 אינץ', הסוללה תציע קיבולת של 3100mAh ובחזית משולבת מצלמה יחידה. הצבעים בהם יהיה זמין המכשיר, שמחירו עשוי להתחיל מ-749 יורו (כ-3,125 שקלים), הם: שחור, ירוק, צהוב, כחול ולבן.
ממשיך את הרשימה הוא הגלקסי S10 הסטנדרטי. עבור דגם זה נמצא מסך גדול יותר - 6.1 אינץ', כאשר זה יהיה מסוג Super AMOLED, ברזולוציית Quad HD Plus ועם קימור מימין ומשמאל. גם כאן נמצא שוליים דקים מאוד, כשאלו כמובן לא יהיו סימטריים נוכח הקימור. בחור שבמסך ישולב גם כן חיישן צילום בודד. עם ה-Galaxy S10 סמסונג תטמיע את הקורא הביומטרי מתחת לפאנל התצוגה, ועל המסגרת נמצא את מערך המקשים המוכר מן הדור הקודם.


בגב הזכוכית של דגם הגלקסי S10 נמא מערך צילום ראשי משולש, הכולל 3 חיישנים שונים שעשויים להיות בתצורה הבאה: חיישן ראשי בעל זווית צילום סטנדרטית, חיישן נוסף בעל עדשת טלפוטו עבור ביצוע זום אופטי (ועבור חישובי עומק לצורך צילום תמונות פורטרט), וחיישן שלישי ואחרון שיספק זווית צילום רחבה במיוחד. סוללת המכשיר תגיע בקיבולת 3,400mAh, והוא יוצע בצבעים שחור, ירוק, כחול ולבן. המכשיר יתומחר במחיר התחלתי של 899 יורו (כ-3,750 שקלים).
אחרון חביב הוא ה-Galaxy S10 Plus. כאן נמצא דגם זהה מאוד ל-S10 הסטדנרטי, מלבד מספר שינויים בולטים: המסך גודל ל-6.4-6.5 אינץ', בחזית נמצא שתי מצלמות סלפי קדמיות, הסוללה גדלה ל-4,100mAh והמכשיר אף יציע עד ל-12GB RAM יחד עם 1TB של זיכרון אחסון פנימי מסוג UFS 2.1. מחיר הגלקסי S10 פלוס יחל ב-999 יורו (כ-4,170) על פי הדיווחים האחרונים, והוא יוצע בצבעים שחור, ירוק, לבן, כחול וכן יציע וריאציות עם גב קרמי בצבעים שחור ולבן עבור דגמי הפרימיום בסדרה.


מקור 1 | 2 | 3 | 4