רגע לפני שתערוכת CES 2019 מגיעה לסופה באופן רשמי, מודיעה ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הגדולה ביותר בעולם, חברת סמסונג אלקטרוניקס, על קיומו של אירוע Galaxy Unpacked 2019 הראשון שלה לשנת 2019 בתאריך ה-20 בפברואר, יום רביעי, בסן פרנסיסקו קליפורניה. שם, תציג החברה את סדרת מכשירי הדגל הבאה בפיתוחה, היא כמובן ה-Samsung Galaxy S10.
את הדברים מאשרת היצרנית דרך המדיות השונות, שם היא מצרפת להודעה גם תמונת טיזר ראשונה ובה ניתן לראות את המספר "10", מה שכמובן מאשר את החלטת החברה להמשיך באסטרטגיית המיתוג הנוכחית שלה. נציין כי מועד ההכרזה של דגמי סדרת הגלקסי S10 מעט מפתיע, שכן דיווחים בחודשים האחרונים העידו דווקא על חשיפתם ב-MWC 2019. עם זאת, נראה שסמסונג החליטה לוותר על כך לטובת אירוע הכרזה עצמאי לחלוטין בו תשומת הלב תהיה כולה שלה.


במסגרת אירוע ההכרזה, שנמצא במרחק של קצת יותר מחודש מאיתנו, צפויה סמסונג להציג בפנינו בפעם הראשונה מזה זמן מה 3 מכשירים לסדרת הדגל שלה: ה-Galaxy S10 Lite (או: Galaxy S10 E, על פי דיווח חדש בנושא) - גרסת הכניסה לסדרת הדגל; Galaxy S10 - דור ההמשך הישיר לגלקסי S9 של השנה שעברה; ו-Galaxy S10 Plus - ממשיך דרכו של הגלקסי S9 פלוס שראינו אשתקד.
דגם ה-S10 לייט צפוי להגיע אלינו עם המפרט הצנוע ביותר ועם מספר וויתורים בולטים: הוא ישלב מסך Super AMOLED שטוח עם חור עבור המצלמה הקדמית, כאשר הצג עצמו יהיה בגודל 5.75-5.8 אינץ' וברזולוציית Full HD, זוג מצלמות אחוריות וקורא ביומטרי שמשולב על מסגרת האלומיניום של המכשיר. הגלקסי S10 ישלב גם כן 2 מצלמות בגבו, אלא שהפעם נמצא מסך קמור עם חור וקורא טביעות אצבע שמשולב מתחת לפאנל התצוגה. הגלקסי S10 פלוס יציע מקצה שידרוגים נוסף - 3 מצלמות אחוריות, מסך קמור גדול יותר, זוג מצלמות סלפי קדמיות וקורא ביומטרי המשולב גם הוא מתחת למסך.


מקור