במהלך השבוע שעבר שיתפנו אתכם בתמונות ההדמיה הראשונות של ה-Samsung Galaxy S10 Plus, כפי שאלו נחשפו על ידי אחד מן המדליפים האמינים ביותר בשוק המובייל, OnLeaks, בשיתוף פעולה עם אתר 91Mobiel. בתמונות הדמיה אלו הוצג המכשיר כשהוא מגיע עם 3 מצלמות אחוריות. אלא שלאחר הפרסום הודיעו המדליף והאתר כי תמונות ההדמיה שהוצגו בוססו על אב טיפוס ישן, וכעת הצליח המדליף לשים ידו על אב טיפוס חדש יותר שמאשר כי ליצרנית הקוריאנית היו שינויים של השניה האחרונה והיא תשלב 4 מצלמות אחוריות במקום 3 כפי שהציג אב הטיפוס הקודם.
על פי תמונות ההדמיה וקטע הוידאו המעודכנים, ניתן לראות כי הגלקסי S10 פלוס (שם קוד: Beyond 2) למעשה זהה להדלפה הקודמת: הוא מציע את אותו מבנה זכוכית קמור בחזית ובגבו; משלב את אותו מערך כפתורים - 2 מקשים לשינוי עוצמת השמע, כפתור נעילה/כיבוי וכפתור להפעלת ביקסבי; ומציע את אותו חור במסך עבור שילובן של 2 מצלמות סלפי קדמיות.
השינויים היחידים שמציג אב הטיפוס המעודכן מעניינים במיוחד. הראשון והבולט שבהם הוא שילובם של 4 מצלמות אחוריות במכשיר, וזאת בניגוד ל-3 כפי שהציג אב הטיפוס הישן. מערך צילום זה צפוי לשלב חיישן ראשי בעל זווית סטנדרטית, חיישן עומק עבור צילום תמונות פורטרט ושינוי הפוקוס בתמונה לאחר הצילום, חיישן בעל זווית צילום רחבה וחיישן בעל עדשת טלפוטו לביצוע זום אופטי של עד פי 2 או 3. שינוי נוסף מתבטא בחזית. שם, נראה כי שולי המכשיר צומצמו אף עוד יותר, וה-Galaxy S10 Plus יציע שוליים דקים מתמיד עבור סמסונג.
יחד עם הדברים הללו, במהלך היממה האחרונה מצאה דרכה אל הרשת הדלפה חדשה שמתיימרת לחשוף פרטים אודות שלושת דגמי סדרת הדגל של סמסונג. על פי ההדלפה, יגיעו המכשירים, שמכונים בשמות הקוד Beyond 0, Beyond 1 ו-Beyond 2 עבור ה-Galaxy S10 Lite, Galaxy S10 ו-Galaxy S10 Plus, עם מסך בגדלים שונים ומעודכנים: גרסת הבסיס (גלקסי S10 לייט) תגיע עם מסך שטוח שאינו קמור בגודל 5.8 אינץ', הגלקסי S10 הסטנדרטי יציע מסך 6.1 אינץ' ואילו הגלקסי S10 פלוס ישלב מסך בגודל 6.4 אינץ' (בדיוק כפי שהציגה הדלפתו של OnLeaks).


מקור 1 | 2 | 3