בזמן שבשוק הישראלי נמכר במהלך החודשים האחרוניםמכשיר ה-Mi 8 כסמארטפון הדגל של שיאומי, ליצרנית הסינית ישנו סמארטפון נוסף בעל יכולות משודרגות שזמין גם הוא בשוק הבינלאומי, וזהו ה-Mi 8 Pro. כעת, מספר שבועות לאחר שהודיעה על כוונתה לבצע זאת וחודשים ספורים לאחר ההכרזה, משיקה היבואנית הרשמית למוצרי שיאומי בישראל, קבוצת המילטון בע"מ, את ה-Xiaomi Mi 8 Pro במחיר מומלץ לצרכן של 2,499 שקלים.
המי 8 פרו של שיאומי מגיע לישראל בגרסה אחת ויחידה, שכוללת 8 גיגה-בייט של זיכרון RAM, בשילוב עם 128GB של זיכרון אחסון פנימי. את וריאציה זו מתמחרת החברה ב-2,499 שקלים, והיא זמינה לרכישה בשלב זה דרך אתר האינטרנט של היבואנית או דרך חנות המותג בתל אביב בלבד. בשלב זה לא ברור מתי יגיע המכשיר לחנויות נוספות, ונראה כי באופן ראשוני מתכוונת היבואנית לשמור על המכשיר כבלעדי עבורה.


סמארטפון הפרימיום לסדרת הדגל של שיאומי, ה-Mi 8 Pro, מגיע לשוק עם יכולות ומפרט דומים מאוד לאלו שמציג המי 8, מלבד מספר שינויים ושדרוגים. הוא מציע את אותו מסך AMOLED מבית סמסונג, בגודל 6.21 אניץ' עם חריץ בולט וברזולוציית Full HD Plus. בחריץ המסך נמצא טכנולוגית זיהוי פנים באמצעות חיישן אינפרא-אדום, מצלמת סלפי ברזולוציית 20 מגה פיקסל וכן את אפרכסת השיחות.
אחד השינויים הבולטים במכשיר, בהשוואה למי 8, מתבטאים מתחת לפאנל התצוגה: שם נמצא קורא טביעות אצבע ביומטרי המוטמע ישירות מתחת לצג. כמו כן, גב המכשיר יוצע לצרכנים בוריאציות צבעים מגוונות יותר, בהן גרסה שקופה וגרסאות נוספות עם מספר צבעים באפקט מעבר (גארדיינט). מתחת לפני השטח משולבת מערכת השבבים Snapdragon 845 בפיתוח קוואלקום יחד עם סוללה בנפח של 3,000mAh עם תמיכה בטעינה מהירה.