כחודש לאחר ההכרזה העולמית, חברת HP השיקה היום את קו המוצרים החדש שלה בארץ, הפונה לגיימרים מקצועיים. כחלק מחזון עולמי, חברת HP משקיעה ומפתחת טכנולוגיות ומוצרים שונים להעצמת החוויה במשחקים, תוך השתתפות בתחרויות ומתן פרסים כספיים. בשלב זה, רק פריטים אחדים יהיו זמינים לרכישה בארץ (בסוף חודש יולי) כאשר בהמשך השנה שאר מוצרי הסדרה יגיעו לארץ.סדרת הגיימינג OMEN נשענת על שלושה עקרונות: עיצוב, ביצועים והרחבות. עיצוב המוצרים כולל צבעי אדום ושחור כצבעים עיקריים, עם תאורה משתנה במארזי המחשב הנייח, המקלדת והעכבר. בגזרת הלפטופים והמקלדות המכניות, המקשים המכניים מוארים באדום, כאשר מקשי W,A,S,D מוארים בצבע לבן.

מפרטי המחשבים הם מהחזקים שקיימים כעת בשוק, והם צפויים לתת מענה לדרישות הגבוהות ביותר למשחקים שיצאו השנה, תוך הפעלת הגדרות מקסימליות של תצוגה, ואפשרות לחיבור של כמה מסכים במקביל לטובת סימולטורים או תצוגה על מספר מסכים לזווית צפייה של כמעט 180 מעלות. על פי החברה, ישנו יתרון נוסף של חומרה חזקה המגיעה היישר מהקופסה וזה התכנון המוקפד של החומרה עצמה במארז. כמו כן, ישנה בקרה ושליטה על כל הגורמים במחשב, כולל טמפרטורה, חיווטי כבלים ומיקום החלקים השונים לטובת הוספה ושדרוג בעתיד.HP מבינה שקהל היעד של מחשבים שכאלה הוא מהסוג שמשדרג ומחליף את החומרה לאורך זמן. לפי כך HP תיכננה ועיצבה את גופי המחשבים בצורה שניתן לשלוף בקלות את הכוננים הקשיחים מבלי לפתוח את המארז, וכששאר החומרה כמו כרטיס גרפי, זיכרון RAM או SSD ניתנת להחלפה כמו בכל מחשב אחר.

מחיר מחשב נייח מדגם הוריקן יחל ב-5,299 שקל, כשמחיר לפטופ 15 אינץ' יחל ב-5,899 שקל ולפטופ 17 אינץ' יחל ב-9,999 שקל. מחיר מסכי מחשב OMEN בגודל 25 אינץ' יחל ב-1599 שקל וגודל 27 יחל ב-3,999 שקל. כל המוצרים יהיו זמינים לרכישה בסוף החודש, ולהם אחריות רשמית של חברת HP.