ה-Mi 8 ו-Mi 8 Pro/Explorer Edition, זוג מכשירי הדגל הנוכחיים בפיתוחה של יצרנית הסמארטפונים הסינית ואחת מן הבולטות בשוק הסלולר הבינלאומי, חברת שיאומי, הוכרזו במהלך המחצית הראשונה לשנת 2018 כשהם מגיעים עם מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.1 אוראו וממשק MIUI 9. מאז הספיקה היצרנית לעדכן את ממשק המכשירים ל-MIUI 10, וכעת היא מתחילה בעדכון גרסת אנדרואיד עבור השניים.


סדרת Xiaomi Mi 8 מתחילה להתעדכן לאנדרואיד 9.0


מכשירי הדגל של היצרנית, Mi 8 ו-Mi 8 Explorer Edition, החלו לקבל את העדכון החדש בסין במהלך הימים האחרונים, כשזה מביא עימו את גרסת מערכת ההפעלה אנדרואיד 9.0 פאי. העדכון, שמשקלו 2.1GB, אינו כולל רק עדכון לגרסת אנדרואיד, אלא מביא עימו גם את עדכון לממשק המשתמש, וזה כעת מגיע בגרסה MIUI 10.1.


העדכון החדש מביא לצמד המכשירים מספר פיצ'רים בולטים, בעיקר בזירת הצילום. הראשון מביניהם הוא מצב צילום לילי שראינו ב-Xiaomi Mi Mix 3, מכשיר הדגל של החברה בשווקים האסיתיים. מצב זה מקביל למצב הצילום הלילי במכשירים של וואווי, וואן פלוס וחברות אחרות, ומטרתו לשפר באופן משמעותי את יכולות הצילום הלילי.


סדרת Xiaomi Mi 8 מתחילה להתעדכן לאנדרואיד 9.0


נוסף על כך, נמצא גם עדכון בזירת צילום הוידאו, עם אפשרות לצילום וידאו בהילוך איטי בקצב של 960 פריימים לשנייה. מלבד זאת, כל הפיצ'רים שהציגה גוגל עם אנדרואיד 9 יגיעו גם הם למכשירים המעודכנים. בשלב זה דגמי ה-Mi 8 שמקבלים את העדכון הינם הדגמים הסיניים של מכשירי החברה, אך אנו בהחלט צפויים לראות את העדכון מגיע גם לדגמים הבינלאומיים בקרוב.