רק אמש (ג', 16.10) הציגה חברת וואווי את סדרת מכשירי הדגל Mate 20, ולאחר שזו אישרה כי אלו יגיעו לישראל במהלך השבועות הקרובים, נראה כי ההשקה קרובה במיוחד. אחת מיבואניות וואווי החדשות בשוק המקומי, רשת חנויות הסלולר והטכנולוגיה KSP, כבר החלה במכירה המוקדמת ל-3 מכשירי סדרת הדגל החדשים, Mate 20 Lite, Mate 20 ו-Mate 20 Pro, כאשר באותיות הקטנות מאשרת החברה את מועד ההשקה.
על פי המידע שמצויין באתר האינטרנט של הרשת, המכירה המוקדמת לדגמי המייט 20 לייט, מייט 20 ומייט 20 פרו, תהייה זמינה החל מהיום (ד', 17.10) ועד ליום שבת הבא, ה-27.10. אספקת הסמארטפונים לאלו שרוכשים את המכשירי במסגרת ההזמנה המוקדמת תתבצע החל מה-29 באוקטובר - ומכאן שזהו ככל הנראה יום ההשקה לסדרת הדגל החדשה, המועד בו יחלו המכשירים לעלות על מדפי החנויות. נכון לרגעים אלו לא ברור מתי תקיים היצרנית אירוע השקה מקומי לדגמי הסדרה החדשים.


הרשת מציעה את שלושת המכשירים החדשים לרכישה במסגרת ההזמנה המוקדמת כבר כעת, כאשר אלו שיבחרו לרכוש את ה-Mate 20 Pro יוכלו לקבל עימו את שעון ה-Huawei Watch GT ללא כל עלות. אספקת השעון לצרכנים הינה עד 21 ימי עסקים מיום הרכישה. עבור אלו שירכשו את ה-Mate 20 Lite, תציע וואווי במתנה את הצמיד החכם Huawei TalkBand B5 שהוכרז במהלך חודש יולי האחרון ומגיע כעת לישראל גם כן.
אם תבחרו לרכוש את ה-TalkBand B5 בנפרד, יעמוד מחירו לצרכן על 499 שקלים ומועד אספקתו הוא גם כן 21 ימי עסקים מיום הרכישה. עבור הלקוחות שרוכשים את ה-Mate 20 הסטנדרטי, כך נראה, לא מציעה היצרנית הטבה כזו או אחרת במעמד הרכישה, אך ייתכן כי הדבר ישתנה במהלך ימי המכירה המוקדמת הקרובים.


מקור