חדשות הצרכנות
סקירות מוצרים
בדקנו והשווינו
מדריכי קנייה
אוזניות
סמארטפונים
טלוויזיות
מחשבים ניידים

TMAudio אודיו וידאו וחשמל חכם

TMAudio
אתר אינטרנט:
בעלים:
טרייד מארק אודיו בע"מ
כתובת אימייל:
contact@tmaudio.co.il
למידע נוסף >
דירוג החנות ב-12 החודשים האחרונים:
(5 כוכבים מתוך 5)
90%
אחוז חוות דעת חיוביות
149
חוות דעת בשנה האחרונה
149
חוות דעת בכל הזמנים
מפת הגעה לחנות:

נמצאו 149 חוות דעת על החנות TMAudio

מיין לפי: תאריך | דירוג יורד | דירוג עולה
shira
שם:
shira
תאריך:
22/07/2019
דירוג:
הדירוג של shira: 5 מתוך 5
חוות דעת
הגעתי לחנות בהרצליה לאחר המלצה של חברים, חיפשתי מקום שניתן לשמוע את המערכת שרציתי.
קובי ואביעד היו מאד מקצועיים וקשובים לשאלות ולצרכים שהצגתי בפניהם. שמעתי מספר אופציות לרמקולים שקועי קיר ורמקולים תלויים בקיר שמצאו חן בעיני.
חששתי קצת מהתפעול של המערכת ושלא תהיה מסובכת מדי, קיבלתי הסבר מפורט במשך זמן רב על תפעול המערכת כולה עד לפרטים הקטנים.
הרמקולים לא היו בחנות בצבע שרציתי אך הם סופקו לי באדיבות רבה הביתה למחרת.
המתקין של החנות הגיע וביצע עבודה נקייה ויפה ואני ממש מרוצה מהתוצאה הסופית.
תודה רבה המשיכו כך!
המוצר שנקנה בחנות
DENON רסיבר
lior
שם:
lior
תאריך:
21/07/2019
דירוג:
הדירוג של lior: 1 מתוך 5
חוות דעת
קניתי רסיבר בשבוע שעבר כמתנה לבן-זוגי וחווית הקנייה שלי הייתה לאכזבתי ממש גרועה.
עוד לפני שביצעתי רכישה באתר, התקשרתי ושאלתי נציג האם ניתן לתת לי הערכה מראש מתי יגיע המוצר ושאם לא ניתן להתחייב על כך מראש זה גם בסדר.. אני רק רוצה לדעת אם זה אפשרי. נציג אמר שיבדוק וישאל ורדפתי אחריהם יומיים כדי לקבל תשובה שלילית לבסוף. אמרתי שאני מעוניינת לבצע הזמנה בכל זאת, והנציג שאל איפה אני גרה וברגע שהבין שהיעד הוא מרכז ת"א פה נוצר קושי נוסף מבחינת החנות. הם התנו את המשלוח בזה שאשמור להם חנייה ליד הבית (דרישה מוגזמת ומופרכת לכל הדעות). הסברתי שכבר עשינו עשרות משלוחים של מוצרים לביתנו ושאנחנו כבר מתורגלים, שיש מקום לעצור ממש ליד הבית ושנצא החוצה ונשים עין לדקה אחת על הרכב המונע בזמן שהשליח יכניס את המשלוח. הם ממש לא היו מוכנים והסוגייה הזאת נפתרה לאחר 3 טלפונים וחוסר הבנה מצידם שזאת לא ציפייה לגיטימית לדרוש מלקוח לעמוד בחוץ שעות ולשמור חנייה לשליח. לאחר שהסוגייה הזאת נפתרה, הנציג פתאום נזכר שאני זאת שחייבת להיות בבית לקבל את המשלוח. שהעובדה שבעלי יהיה בבית כדי לפתוח את הדלת היא בעייתית מבחינתו. הם לא מוכנים להתחייב על יום ואני זאת שחייבת להיות בבית כדי לקבל את המשלוח- והמשמעות היא שהם מצפים שהלקוח לא ילך לעבוד במשך 5 ימי עסקים וישב בבית ויחכה למשלוח שלהם (פלוס ישמור להם חנייה צמודה לביתו). בשלב הזה כבר ממש איבדתי את זה על הנציג ונמצא לי פתרון- שבעלי יציג את ת.ז. שלי בעת קבלת המשלוח.. לא ברור לי למה זה לא הוצא מלכתחילה ולמה הייתי צריכה לעבור מסכת של כל כך הרבה טלפונים, ויכוחים ובעיות מתמשכות. מעולם לא השארתי חוות דעת שלילית על עסק אבל אני פשוט מאוכזבת וברור לי שזאת הפעם הראשונה והאחרונה שאקנה מהחנות הזאת.
המוצר שנקנה בחנות
רסיבר DENON AVRX2500H
תגובת החנות
הלקוחה התקשרה לחנות טרם הקנייה וביקשה לקבל את המוצר ביום ספציפי (רביעי) ובשעות מדוייקות. הוסבר ללקוחה שאין אפשרות לקבל אספקה בשעה ספציפית אלא בטווח שעות סביר ביותר כנהוג תמיד וכן בתאום מראש לשעה מדוייקת באותו היום לאחר שחברת השילוח תיצור קשר ותתאם. הלקוחה טוענת שרדפה אחרינו יומיים - ממש לא נכון. ציטוט הלקוחה "התקשרתי ושאלתי אם ניתן לתת הערכה מראש מתי יגיע , אם לא זה גם בסדר". זה ממש לא נכון ובלשון המעטה. כשתמשיכו לקרוא את ה"ביקורת" תראו שאכן הייתה התעקשות על יום ושעה ספציפית מצד הלקוחה. הלקוחה חזרה טלפונית וביקשה שוב לקבל ביום הספציפי ובשעה שהיא התעקשה עליה. שוב הוסבר שחברת השילוח תתאם ולא ניתן לקבוע לה שעה מראש אלא רק בתאום מול חברת השילוח ואז לא תהיה בעיה לקבל תאום משלוח מראש, כל זאת טרם ביצעה הזמנה ! הלקוחה הסבירה שהיא גרה ברחוב ללא חנייה במרכז תל אביב ואמרה " מישהו יצא וישמור לכם על הרכב". הלקוחה גם אמרה שהיא לא תהיה בבית בזמן האספקה ומישהו אחר יקבל את המשלוח. ביקשנו לדעת אם האדם אשר יקבל את המשלוח הינו בעל אותו שם המשפחה שלה - לזיהוי שלא מדובר בנסיון "עוקץ" וגניבת אשראי של לקוח כפי שאנו מוודאים בכל הזמנה וכפי שמחוייב בחוק ! הלקוחה כעסה ש"אנו מטרידים" אותה בשאלות ובקשות מיותרות לדעתה. ביקשנו מהלקוחה להשאיר תעודת זיהוי שלה בבית ולהציג לשליח, גם בקשה זו נענתה בכעס וזלזול מצד הלקוחה שהדגישה שאנו "מציקים" לה ומקשים עליה. ציטוט הלקוחה - "אני זאת שחייבת להיות בבית כדי לקבל את המשלוח - והמשמעות היא שהם מצפים שהלקוח לא ילך לעבוד במשך 5 ימי עסקים וישב בבית ויחכה למשלוח שלהם " ממש לא נכון ולא מדוייק בלשון המעטה. מהרגע בו הואילה בטובה הלקוחה לתת פרטי אשראי ולבצע עיסקה, תוך 48 שעות המשלוח היה אצלה ויש תיעוד לכך. חשוב לציין כי חברת השליחויות מתאמת מראש מול המזמין את יום האספקה ונותנת טווח של בין שעה לשעתיים במקסימום לאספקה וזאת בכדי שהלקוח לא יאלץ לשבת בבית ולהמתין למשלוח. נדגיש כי כל בקשות אלו הינן בקשות לגיטימיות בחוק עסקת מכר מרחוק , בוודאי כאשר בעת ההזמנה עולים חשדות וקשיים בזיהוי בעל כרטיס באשראי והמזמין. אנו בעלי ותק רב בתחום ומעולם לא נתקלנו בהתנגדות כזו של לקוח להשאיר פרטי זיהוי לאימות. ציטוט הלקוחה "בשלב הזה כבר ממש איבדתי את זה על הנציג ונמצא לי פתרון" - אין צורך להכביר במילים, הבנתם את הרעיון. חברת טרייד מארק אודיו בע"מ תמשיך לתת את השירות הטוב ביותר ועם הרבה סבלנות ובאהבה. גם לליאור באם תשנה דעתה בעתיד.
Ohad
שם:
Ohad
תאריך:
21/07/2019
דירוג:
הדירוג של Ohad: 5 מתוך 5
חוות דעת
רציתי לשבח את חנות tm audio קודם כל על השירות הטוב שקבלתי
והכי מקצועי שיש חפשתי רסיבר לרמקולים ופשוט אביעד הראה לי כמה רסיברים והשמיע לי והיה סבלני מאוד כדי שאגיע לבחירה
הנכונה אין ספק שהיום אני מברך אותו כל יום על התוצאות שקבלתי מהרמקןלים.
מי שמחפש חנות אמינה גם בשירות וגם במחיר זה המקום מבטיח לכם שתצאו עם חיוך גם מהמחיר וגם מהשירות אין ספק שאחזור לשם שוב ואשלח את כל בני משפחתי לרכוש שם אמינים מאוד!
המוצר שנקנה בחנות
6500h denon רסיבר
בועז
שם:
בועז
תאריך:
18/07/2019
דירוג:
הדירוג של בועז: 5 מתוך 5
חוות דעת
לאחר יעוץ מסביר פנים ואדיב והתאמה לצרכים שלי בחנות, רכשתי רסיבר. ואכן הרסיבר נותן את המענה כמו כן קיבלתי סיוע ותמיכה טלפוני בהתקנה. אין מה לומר חווית רכישה מוצלחת.
המוצר שנקנה בחנות
רסיבר
Ohad
שם:
Ohad
תאריך:
17/07/2019
דירוג:
הדירוג של Ohad: 5 מתוך 5
חוות דעת
רכשתי מערכת כוללת של רסיבר ומערכת רמקולים. עוד בשיחה בטלפון, נציג המחירות טיפל בי בצורה אדיבה תוך מתן ייעוץ והכוונה.
לאחר הזמנת הפריט המשלוח הגיע בצורה מהירה ותקינה.
מספר ימים לאחר שהתחלתי לשמוע במערכת, נתקלתי בתקלה של אחד המוצרים שלא עבד. גם כאן השירות היה מעולה!! הנציג חזר אלי מספר פעמים ובתוך יממה הגיע אלי נציג שירות להחליף את המוצר הפגום במוצר חדש.
המוצר שנקנה בחנות
רסיבר Denon רמקולים lusso 5.1 cambridge
Idit
שם:
Idit
תאריך:
14/07/2019
דירוג:
הדירוג של Idit: 5 מתוך 5
חוות דעת
לאחר הקניה החנות כבר יצרה קשר טלפוני להמליץ ולבדוק אם אכן הרסיבר מתאים לצרכים שלי וטלויזיה ולרמקולים שלי. יתר על כן נשאלתי אם אני צריכה עזרה בהתקנה ואם כן ליצור קשר.
טיפול מעל המצופה.
המשלטח היב מהיר מאוד תוך 48 שעות המוצר היה אצלי.
ממליצב בחום
המוצר שנקנה בחנות
רסיבר קולנוע ביתי vsx832 pioneer
gabiriitman74
שם:
gabiriitman74
תאריך:
14/07/2019
דירוג:
הדירוג של gabiriitman74: 5 מתוך 5
חוות דעת
קניתי רסיבר מ-tm audio.
שתי נקודות חשובות
1. המחיר היה נמוך ב-23% מהמתחרה הזול ביותר. נכון, מדובר ביבוא מקביל אך 23% פחות מצדיק כל הבדל.
2. אני גר בישוב בפריפריה
הזמנתי און-ליין. המכשיר הגיע תוך ימים ספורים.
המוצר שנקנה בחנות
Denon avr x 3500
Gennady
שם:
Gennady
תאריך:
05/07/2019
דירוג:
הדירוג של Gennady: 5 מתוך 5
חוות דעת
20 שנה אני בארץ לא קיבלתי שירות ותמיכה כזות.
ממליץ בחום!
קניה ההבעה שלי רק אלהם!
המוצר שנקנה בחנות
Marantz NR1609
haibd321
שם:
haibd321
תאריך:
05/07/2019
דירוג:
הדירוג של haibd321: 5 מתוך 5
חוות דעת
שירות מדהים וייעוץ לאורך כל הדרך של קובי האלוף שהסביר וענה לי על כל שאלה במקצועיות וסבלנות !
מרוצה מאוד (!) מאיכות המוצרים והסאונד הנקי.
לגבי המחיר - אין ספק שהוא הטוב ביותר ממה שבדקתי.
בהחלט אחזור לקנות בעתיד !
המוצר שנקנה בחנות
Denon AVRX-3500H, Monitor Audio Silver 100, Monitir Audio C150
miky
שם:
miky
תאריך:
22/05/2019
דירוג:
הדירוג של miky: 5 מתוך 5
חוות דעת
פניתי לחנות כדי להתיעץ בקשר לזוג רמקולים ריצפתיים. דיברתי עם אביעד. אני רוצה לציין לשבח את הסבלנות שלו, המקצועיות, היעוץ וגם ה....מחיר ההוגן שקיבלתי. דבר חשוב לא פחות, זאת שביעות הרצון שלי מהמוצר ! כמובן שאביעד הבטיח לי החלפת המוצר במידה ולא אהיה מרוצה עד אשר נמצא משהו שאוהב. לא היה צורך. המוצר מצוין ואין שום צורך להחליף אותו.
המוצר שנקנה בחנות
רמקולים ריצפתיים DALI OBERON 7