אוזניות עם מאמן או מאמנת כושר אישיים המובנים בתוך אוזניות הן לא משהו חדש, ג'ברה כבר הציגה כאלה לפני שנים, אך זו הפעם הראשונה שאותה מאמנת אינה קול רובוטי ממוחשב אלא קול אנושי טבעי מוקלט.VI הן אוזניות קולר אלחוטיות היושבות על עורף המשתמש כשהן מחוברות בחוט אל החלק הנח על הצוואר. זהו סגנון פופולרי למדי המאפשר להסיר את האוזניות מהאוזן אך עדיין לשמור אותן על גוף המשתמש ללא צורך באריזה מיוחדת. כמו כן ניתן לתפוס אותן אל קצה הרצועה בעזרת המגנט המובנה באוזניה עצמה.
האוזניות מכילות חיישן ג'ירו המודד תנועה בשישה צירים והוא פועל בשילוב מד דופק המובנה בכל אוזניה כך ש-VI יכולה להעריך את עוצמת המאמץ של המשתמש, ולשקף לו את הפעילות ולהמריץ אותו לפעולות נוספות.VI מדברת בשפה טבעית אך אין לה תסריט מובנה מראש אלא אלגוריתם חכם המשנה את תוכן הביטויים בהתאם לסיטואציה. להבדיל מהעוזרות האישיות הקיימות כמו סירי או ביקסבי, לא ניתן לנהל איתה שיחה מעמיקה על כל דבר בחיים, אלא מדובר בשיחה ייעודית לענייני כושר.

קולה של VI הוא טבעי לגמרי ואינו ממוחשב אלא מבוסס על שחקנית שקולה הוקלט, בכך מתקבלת הרגשה שיש מאמנת אישית שנמצאת איתך בראש ולא רובוט חסר רגש. הסאונד מוצלח ועשיר כשהאטימה מרעשי רקע גבוהה שזה מצוין אך זה יכול להיות גם חסרון בו זמנית שכן הרץ אינו מודע לסביבה - סכנה באזור עירוני. עם זאת, ניתן לרכוש מתאמים מיוחדים הפותחים את הקול מבחוץ אך טיב הסאונד פוחת.ב-LifeBeam מציינים כי הם ימשיכו לעדכן את התוכנה והקושחה על בסיס חודשי ויוסיפו תכונות חכמות המשתמשות בחומרה הקיימת. למשל אם מתקבלת שיחת טלפון, מספיק להניח את האוזניה באוזן והיא תענה לשיחה, או אם אתם מאזינים למוזיקה עם אוזניה אחת, היא תנמיך את הווליום באוזניה השנייה אוטומטית. האוזניות המיוצרות על ידי הרמן קרדון עמידות במים וזיעה לפי תקן IPX5 כשהסוללה המובנית תחזיק עד 8 שעות מוזיקה.

את האוזניות תוכלו למצוא ברשת באג החל מהיום ומחירן 899 שקל.