בזמן שהחגיגות הרשמיות של שבוע אירוויזיון 2019 החלו מוקדם יותר השבוע, וחצי הגמר הראשון של התחרות כבר הספיק לחלוף לו, משיקה חברת הטכנולוגיה הקוריאנית, LG, אפליקציית אירוויזיון חדשה עבור הטלוויזיות החכמות בייצורה שתנגיש תכנים שונים מאירועי האירוויזיון לכל קהל לקוחותיה.


LG משיקה אפליקציית אירווזיון למשתמשי הטלוויזיות החכמות שלה


בהודעה שהפיצה הבוקר (ד', 15.05) הנציגות המקומית של ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית, LG אלקטרוניקס, נמסר כי כל אל חנות האפליקציות של הטלוויזיות החכמות מבית LG מצטרפת כעת אפליקציית אירוויזיון. האפליקציה תגיע לכל הטלוויזיות מבית החברה שמריצות את גרסת WebOS 3 או חדשה יותר.


באפליקציית האירוויזיון שבטלוויזיות של LG ניתן יהיה למצוא את השידור החי של האירוויזיון המוזרם דרך ערוץ כאן 11, יחד עם מגוון נרחב של תכנים נוספים הזמינים מתוך ספריית VOD, בהם: חדשות אירוויזיון, מגזין יומי ועוד. השידורים יונגשו לחירשים וכבדי שמיעה באמצעות שפת הסימנים, לעיוורים באמצעות תיאור קולי ולבעלי מגבלות קוגנטיביות באמצעות פישוט סימולטני.


LG משיקה אפליקציית אירווזיון למשתמשי הטלוויזיות החכמות שלה


הטלוויזיות התומכות באפליקציית האירוויזיון החדשה הן מרבית הטלוויזיות החכמות מבית LG שהוכרזו החל משנת 2016 ומגיעות עם מערכת ההפעלה WebOS 3.0, 3.5 או 4.0. נוסף על כך, משתמשי הטלוויזיות החכמות של LG וסמסונג יוכלו להינות משידורי האירוויזיון השונים גם דרך אפליקציית כאן 11 הזמינה להורדה בחנויות האפליקציות, וכן בערוץ 11 דרך שירותי הטלוויזיה השונים - סלקום TV, פרטנר TV, הוט, יס, סטינג TV, נקסט TV ועוד.