במהלך חודש אוגוסט של השנה שעברה, חשף דיווח של אתר Android Police כי ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית, סמסונג, מפתחת במשרדיה את דור הטאבלטים הבא לסדרת View העצומה, שמציעה גם כיום דגם יחיד עם מסך בגודל 18.4 אינץ'. כעת, הדלפה חדשה שעשתה דרכה אל הרשת בלילה האחרון מתיימרת לחשוף כיצד יראה ה-Samsung Galaxy View 2.
על פי ההדלפה, ה-Galaxy View 2 יגיע לשוק עם מסך מעט יותר קטן בגודל של 17.5 אינץ' (בהשוואה למסך 18.4 אינץ' שהגיע בדור הראשון). כמו כן, ישלב הטאבלט מעמד ייעודי מובנה, אך יוותר על ידית הנשיאה ששולבה בקודמו. המעמד יאפשר להניח את הטאבלט על השולחן כך שניתן יהיה לבצע בו שימוש מבלי להחזיק אותו. המעמד משלב מעיין חור שכנראה ישמש להקלה על נשיאתו ממקום למקום.


הגלקסי ויו 2 ישלב את מערכת השבבים Exynos 7885 בפיתוחה של סמסונג, שכוללת 8 ליבות עיבוד, מהן: 2 ליבות Cortex-A73 בתדר מירבי של 2.2GHz ו-6 ליבות נוספת מדגם Cortex-A53 בתדר מקסימלי של 1.6GHz עבור ביצועי היום-יום הצנועים יותר. לצד אלו נמצא 3GB RAM וזיכרון אחסון פנימי בנפח שכנראה יתחיל ב-64 גיגה-בייט, עם אפשרות להרחבה באמצעות כרטיס MicroSD ייעודי.
פאנל התצוגה שבחזית ה-View 2 צפוי לשמור על רזולוציית צפייה זהה לדור הקודם - Full HD. עיקר השימוש בו מיועד להיות ביתי, שכן את הדור הקודם בסדרה שיווקה היצרנית הקוריאנית כטאבלט המיועד לשימוש ברחבי הבית ואף הדגישה את שימוש במטבח. הדור האחרון הוכרז באוקטובר 2015, לפני קצת פחות מארבע שנים, אך טרם ידוע מתי בדיוק תחשוף החברה את דור ההמשך לסדרה.


מקור