חברת הטכנולוגיה הסינית, וואווי, צפויה להציג ב-26 במרץ את סדרת מכשירי הדגל הבאה שלה, Huawei P30. ואילו נראה כי יממה לפני כן, ב-25 בחודש ובמסגרת אירוע הכרזה שייערך בסין, תציג זו דווקא סמארטפון חדש הפונה לשוק הנמוך שיקבל את השם Huawei Enjoy 9S. כעת, המכשיר - על תמונותיו ומפרטו הטכני, נחשף בהדלפה חדשה.
ההדלפה בנושא ה-Enjoy 9S, מגיע אלינו דרך אתר My Smart Price, שנוהג לשתף פעולה בכל הנוגע להדלפות סלולר עם המדליף המוכר OnLeaks. לפי זו, המכשיר יגיע כגרסה משודרגת של ה-Enjoy 9 שנחשף בדצמבר האחרון: הוא ישלב את אותו מבנה סנדוויץ' זכוכית מוכר (יריעת זכוכית בחזית ובגבו, בשילוב עם מסגרת עשויה מתכת). בחלקו הקדמי של המכשיר ישנו מסך בגודל של 6.21 אינץ', ברזולוציית Full HD Plus ועם חריץ קטנטן בצורת טיפה ושוליים דקים למדי.


בחריץ משולבת מצלמת סלפי ברזולוציית 8 מגה פיקסל. אחת מגולות הכותרת ב-Huawei Enjoy 9S צפוי להיות מערך הצילום הראשי שלו: 3 חיישני צילום, בהם חיישן 24 מגה פיקסל ראשי, מצלמת 16 מגה פיקסל עם זווית צילום רחבה וחיישן 2 מגה פיקסל לחישובי עומק בלבד. עוד נמצא בגב הזכוכית של הסמארטפון קורא טביעות אצבע ביומטרי שנעדר מן ה-Enjoy 9 המקורי.
בגוף הסמארטפון הדקיק תשולב מערכת שבבים מסוג Kirin 710 - זו שמובילה את חלק ניכר ממכשירי שוק הביניים של וואווי בשנה האחרונה, יחד עם 4GB RAM, זיכרון אחסון פנימי בנפח של 64 או 128 גיגה-בייט וסוללה בלתי ניתנת לשליפה בקיבולת של 3,400mAh. מערכת ההפעלה שתרוץ על ה-Enjoy 9S היא אנדרואיד 9.0 פאי בשילוב עם EMUI 9, ממשק המשתמש הבלעדי של וואווי.


מקור