ענקית הטכנולוגיה הסינית, אופו, נמצאת בבעלותו של תאגיד האלקטרוניקה הסיני BBK, שמחזיק גם במותגים OnePlus ו-Vivo. לאחרונה, חברת אופו מבית המותג החליטה להקים תתי מותג חדשים - Realme ו-iQOO, הראשון כולל מכשירים הפונים לשוק הנמוך והשני פונה לשוק מכשירי הגיימינג הניידים. כעת, מאשרת היצרנית הסינית את השקתו של קו מוצרים חדש פרי פיתוחה שמכונה בשם Reno.
על פי דבריו של בכיר בחברה, ה-Oppo Reno לא יהיה מותג עצמאי לחלוטין כמו ה-iQOO ו-Realme מבית היצרנית, אלא יהווה לסדרת סמארטפונים חדשה בפיתוחו של מותג אופו הראשי. ה-Reno, על פי העולה מתוך מגוון דיווחים שנחשפו בשבוע האחרון, יהווה לסדרת הדגל של החברה.


כך, לפי המידע החדש בנושא, ה-Reno יגיע עם מערך צילום ראשי הכולל 3 מצלמות: חיישן 48 מגה פיקסל ראשי ושני חיישנים משניים ברזולוציית 16 ו-5 מגה פיקסל. מערך הצילום ישלב טכנולוגיה המאפשרת ביצוע של זום אופטי עד פי 10, ללא פגיעה באיכות התמונה המצולמת. המכשיר יגיע עם גב עשוי זכוכית, שמתעגל אל מסגרת מתכת המאגדת אליה יריעת זכוכית נוספת שבחזית. המכשיר יוצע בצבעים סגול, ירוק, שחור ולבן-ורדרד.
מתחת לפני השטח, צפוי ה-Oppo Reno לשלב את מערכת השבבים Snapdragon 710 בגרסת הבסיס שלו ואת ה-Snapdragon 855 בגרסה היקרה ביותר, לצד 6 או 8 גיגה-בייט של זיכרון RAM. הסוללה שישלב הסמארטפון תגיע בקיבולת של למעלה מ-4,000mAh. מסך הרנו יגיע בגודל 6.4 אינץ' ברזולוציית Full HD Plus.


מקור 1| 2 | 3