במהלך החודשים האחרונים, עם התעצמות הדיווחים והידיעות ברשת סביב טרנד הסמארטפונים המתקפלים אליו אנו נכנסים, צץ לו דיווח שהתייחס לעבודתה של לנובו, שבבעלותה נמצאת חברת מוטורולה, על סמארטפון מתקפל שיהווה גרסה מודרנית ל-Motorola Razr הוותיק והמיתולוגי. כעת, הדלפה חדשה מתיימרת לחשוף את כל הפרטים אודות מפרטו הטכני של המכשיר, שעשוי לקבל את השם Moto/Motorola Razr 2019.
על פי הדיווח, שמקורו באתר XDA Developers, גרסת הסמארטפון המתקפל של הרייזר 2019 תגיע לשוק כשהיא פונה דווקא לשוק הביניים ולא לשוק הגבוה, כמו יתר הסמארטפונים המתקפלים שהוכרזו עד עתה. המכשיר יגיע בתצורת Flip Phone, כשהוא כולל מסך OLED מתקפל אנכי. המסך יהיה בגודל של 6.2 אינץ' וברזולוציה לא סטנדרטית של 2142X876 פיקסלים.


כאשר המכשיר מקופל, יוכל המשתמש לבצע שימוש במסך חיצוני שיגיע בגודל שאינו ברור וברזולוציית 800X600 פיקסלים. מתחת לפני השטח ירוץ הסמארטפון על גבי פלטפורמת השבבים Snapddragon 710 בפיתוח קוואלקום, בשילוב עם זיכרון RAM בנפח של 4 או 6 גיגה-בייט.
בזירת האחסון, יציע ה-Motorola Razr 2019 שתי וריאציות של 64 או 128 גיגה-בייט. הסוללה שתהא אחראית על הנעת המפרט תגיע בקיבולת צנועה יותר של 2,730mAh. מערכת ההפעלה שתרוץ על הסמארטפון ככל הנראה תהא אנדרואיד 9.0 פאי, הגרסה האחרונה שזמינה כיום לציבור בפיתוחה של גוגל. נכון לרגעים אלו לא ברור מתי תושק גרסת 2019 של המוטורולה רייזר.


מקור