בחודש אוקטובר של השנה שעברה, אחרי שהכריזה באופן רשמי על סדרת מכשירי הדגל Mate 20, הכריזה ענקית הטכנולוגיה הסינית, וואווי, על השעון החכם Huawei Watch GT - זאת בדיוק כפי שהעידו הדיווחים והשמועות שקדמו להכרזתו. כעת, על פי הדלפה חדשה שחושף מגזין Winfuture הגרמני, היצרנית מתכוונת להכריז מאוחר יותר החודש על שני דגמים נוספים בסדרה.
על פי פרטי הדיווח, שני הדגמים החדשים עליהם עובדת וואווי יכונו בשמות Huawei Watch GT Active ו-Watch GT Elegant. כמשתמע משמם, הראשון יפנה לפלח השוק הספורטיבי יותר, ואילו הנותר מיועד להיות, ככל הנראה, בעל מראה מעט יותר אלגנטי. דגם ה-Watch GT Active נחשף בתמונה מודלפת כשהוא מציג מסגרת עשויה מתכת בצבע כסוף בהיר עם רצועה בשתי וריאציות צבע שונות - ירוק וכתום.


מלבד השינוי בצבע המסגרת בעלת הצבע המעודכן והרצועות החדשות, ה-Huawei Watch GT Active נראה דומה מאוד לשעון ה-GT המקורי של החברה. גודל המסך שלו וכן של דגם ה-Huawei Watch GT Elegant יהיה זהה לדור הקודם - 1.39 אינץ', כאשר מדובר במסך עגול מסוג OLED.
צמד השעונים ימשיכו להריץ את מערכת ההפעלה הייעודית מבית וואווי לשעונים חכמים, ולא את Wear OS מבוססת אנדרואיד מבית גוגל. בשלב זה לא ברור האם תוצג גרסה חדשה למערכת ההפעלה עבור שעונים מבית וואווי, או שמא מדובר בגרסה זהה לחלוטין לזו שראינו עם ה-Watch GT. את השניים צפויה החברה להציע לרכישה במחיר של 229 יורו לדגם ה-Huawei Watch GT Elegant ו-249 יורו לדגם ה-Huawei Watch GT Active.


את צמד השעונים תציג וואווי לצד סדרת Huawei P30 באירוע ההכרזה שייערך ב-26 במרץ בפריז.


מקור