לפני ימים ספורים שיתפנו אתכם בפרטים הראשונים אודות מותג iQOO החדש מבית חברת Vivo הסינית, יחד עם שמועה על כוונתה של החברה לחשוף סמארטפון גמיש כחלק מן המותג הטרי. כעת, טיזר חדש ששיחררה החברה חושף חלק ניכר ממפרטוהטכני המלא של אחד מן הסמארטפונים הראשונים לבית מותג iQOO.
על פי הטיזר, סמארטפון אנונימי מבית iQOO (ככל הנראה לא מדובר בסמארטפון הגמיש עליו, לכאורה, עובדת החברה), יוכרז כשהוא פונה לשוק הגיימינג ומכיל מפרט מרשים שבראשו מערכת השבבים Snapdragon 855 בפיתוח קוואלקום. זו, שכוללת את המאיץ הגרפי Adreno 640 יחד עם 8 ליבות עיבוד מדגם Kryo 485 וצפויה להגיע כמעט עם כל מכשירי הדגל שיוכרזו השנה, תגיע הפעם כשלצידה יכיל המכשיר לא פחות מ-12GB RAM.


כראוי לסמארטפון גיימינג, המכשיר יגיע עם זיכרון אחסון פנימי בנפח נדיב של 256GB ויכיל סוללה בקיבולת מרשימה של 4,000mAh שתטען דרך מחבר USB Type-C סטנדרטי. מרשימה יותר מקיבולת הסוללה זו הטעינה המהירה בה יבצע המכשיר שימוש - טעינה בהספק של 44 וואט, זאת בפעם הראשונה איי פעם בשוק הסלולר המודרני. עוד מעיד הטיזר על כך שהמכשיר ישלב קורא טביעות אצבע ביומטרי מתחת לפאנל התצוגה.
נכון לרגעים אלו לא ברור מתי יוכרז הסמארטפון הראשון של המותג החדש, כשישנן שתי אופציות עיקריות - או שהחברה תחליט לנצל את גל ההכרזות שיתרחש בחודש הקרוב, או שהיא תחליט להמתין בסבלנות עם ההכרזה ולהציג את הסמארטפון לאחר שגל ההשקות יחלוף.


מקור