השבועיים הקרובים צפויים להיות העמוסים ביותר בשנה עבור שוק המובייל, עם הכרזות צפויות של מכשירי הדגל מבית סמסונג, שיאומי, LG, נוקיה ורבות אחרות. בזמן שאלו ינצלו את הימים הקרובים ואת תערוכת הסלולר השנתית, MWC 2019, בחרה וואווי להמתין בסבלנות עם הכרזת דור מכשירי הדגל הבא שלה עד לחודש הבא. כעת, מאשרת היצרנית באופן רשמי כי תקיים אירוע הכרזה ב-26 במרץ, יום שלישי, ובמרכזו תחשוף באופן רשמי את סדרת Huawei P30.
בטיזר ששיחררה וואווי בחשבון הטוויטר הרשמי שלה, ניתן לראות צילומים של אתרי תיירות והיסטוריה מוכרים בפריז. בסרטון הטיזר האתרים מצולמים מרחוק, ומתבצע אליהם זום משמעותי שמתבייט על הפרטים הקטנים ביותר ומאפשר לראות אותם בבירור. להערכתנו, מדובר ברמז עבור יכולות הזום האופטי והזום ההיברידי שצפויה החברה לחשוף עם סדרת P30.


על פי דיווחים קודמים בנושא, ה-P30 Pro יושק כשהוא כולל בגבו מערך צילום ראשי בעל פריסקופ, שיאפשר ביצוע זום אופטי איכותי יותר עם איבוד פרטים מצומצם יותר. הזום ב-P30 פרו צפוי לאפשר זום אופטי של עד פי 10, ואילו בדגם ה-P30 הסטנדרטי נמצא זום אופטי של עד פי 5 וזום היברידי עד פי 10, בדומה ל-P20 פרו.
סדרת הדגל הבאה של וואווי תגיע ב-3 דגמים שונים, בדיוק כמו הקודמת: Huawei P30 Lite כגרסת בסיס צנועה הפונה לשוק הביניים; Huawei P30 ו-Huawei P30 Pro - מכשירי הדגל האמיתיים של החברה, שעיקר ההבדלים ביניהם יהיו במערך הצילום, גודל המסך וקיבולת הסוללה. השניים יכילו את שבב הדגל Kirin 980, זיכרון אחסון בסיסי של 128GB, עד ל-8GB RAM וסוללה בקיבולת שתנוע סביב 4,200mAh (לדגם הפרו).


מקור